DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #938374  autor: Konoko
 12 lip 2017, 20:42
albertpaly pisze:BigMilk w Żabce kosztuje już 2.29zł...
nie wszystkie smaki, bo waniliowe są po 1,79zł
A w Biedronce po 0,99zł ale bez kodu na 1GB.
 #940481  autor: Kocurek
 22 lip 2017, 14:52
Koledzy, możecie mi zrobić zdjęcie z miejscem, gdzie macie podany kod do wprowadzenia?
Bo ja zrobiłem zakup, a kodu na paragonie jaki otrzymałem nie widzę.
 #940489  autor: Kocurek
 22 lip 2017, 15:09
Tak myślałem - kobiecie się wygenerowało więcej kartek, które capnęła, a mnie dała tylko sam paragon - a po reklamacji ustnej rozłożyła bezradnie ręce.
Dzięki - teraz wiem o co się upomnieć :)
 #940502  autor: Konoko
 22 lip 2017, 15:32
@Kocurek , pamiętaj że promocja z kodami w tym roku jest tylko w Żabce i FreshMarkecie.
ps Dziś Bigmilka kupiłem po 1,49zł
Oddzielny paragon z kodem drukuje się najczęściej jako ostatni- z tytułem "Nota wewnętrzna (accounting note)" i pewnie dlatego go sobie przywłaszczają.
 #942208  autor: jarekt
 30 lip 2017, 16:00
Mnie by się przydały ze 2-3 "sprawne" kody na testy ale to nic pilnego - ale jakby miały przepaść i nie byłoby chętnych to ja poproszę (są pewne 2 błędy w systemie obsługi tych kodów - w zeszłym roku były, ale w tym roku jeszcze nie miałem okazji tego sprawdzić i o tym napisać).
 #942213  autor: jarekt
 30 lip 2017, 16:16
Ja pasuję, bo muszę taki kod mieć do wykorzystania w "odpowiedniej" chwili, więc nikt poza mną i obdarowywującym nie może go znać, bo musi być w 100% niewykorzystany :)
 #942222  autor: jarekt
 30 lip 2017, 16:55
Aktualne, oczywiście do jutra. Ale sprawnych kodów też kilka potrzebuję, też najpóźniej na jutro.
Planowałem jutro "kupić" jak zdążę (bo nie jestem w 100% pewny czy wszystko zdążę zrobić tak jak sobie zaplanowałem) - te BigMilki to u mnie niski priorytet :) no ale jutro ostatni dzień więc może dam radę przeprowadzić pewien test przed południem.
 #942304  autor: Kocurek
 30 lip 2017, 21:35
Ja już mam wprowadzone 7 z 8 kodów, ale prawdę powiedziawszy BigMilki słabo mi podchodzą, a dodatkowo mnie zniechęciło, że Play ograniczył w roamingu krajowym (czyli jak korzystam np. z nadajników T-Mobile) prędkość internetu do 1.5 Mb/s - o LTE mogę zapomnieć.

Z różnych promocji już nazbierało się ~60 GB do wykorzystania ;)