DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 18 z 19
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
 #911232  autor: 24bis24
 15 lut 2017, 16:52
Dzisiaj chciałem uruchomić trzeci bonus za rejestrację w P4. Nie dało się przez P24 ani kodem.
Komunikat bonusy zostały wykorzystane. Konsul na infolinii posprawdzał, że bonus się należy lecz nie mógł włączyć. Reklamacja. Jak długo trzeba czekać na rozpatrzenie?
Za bardzo nie mam ochoty doładowywać konta.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #911313  autor: sa
 16 lut 2017, 01:44
Gregrin pisze:
bolek2004 pisze:Jedyne wytłumaczenie to takie że nr był zarejestrowany dawno temu i obowiązywał limit na 10 numerów nie na 3.
Albo burdel w play ;)
To nic panowie w zeszłym tygodniu przeniosłam numer z virgin do playa po aktywacji bonusa za przeniesienie w taryfie start i otrzymaniu go byłam ciekawa jak u mnie wygląda to z bonusem za rejestrację bo na dwa numery bonus brałam w czerwcu zeszłego roku a na polnk w lipcu no i bonusa dostałam, tylko ku mojemu zdziwieniu po kilku godzinach dostałam dodatkową 100zł i 10gb.Łącznie miałam 40gb i 400zł z bonusa, plus 1+ 4zł ze startera.Gb zużyłam a kasa... de fakto była mi zbędna wiec zaczełam eksperymenty ze zmianą taryf.Ale do dziś się zastanawiam za co dostałam te nadprogramowe 10gb i 100zł :| Z tego co kojarzę w fakcie w zeszłym roku dostałam tylko jedno 100zł na numer w fakcie ale i tak mi to zwisało bo miałam duży pakiet minut z kodów i bonusowa kasa po prostu zmarnowała się zwłaszcza że w fakcie żadne przedłużanie bonusa złotówkowego nie działa.Dodam że żadnych reklamacji nie pisałam, bo po co, i tak bym tego nie zużyła.Ale teraz się zastanawiam czyżby sami od siebie zwrócili mi to za staż ,ale na inny numer :?:czy to jakiś inny ekstra prezent :?: czy po prostu playowy bałagan,albo czy staż w sieci play liczy się na numerach z virgin :?: Jedno jest pewno nadprogramowe 100zł i 10gb było....
 #911394  autor: Gregrin
 16 lut 2017, 14:10
A konsultant w play (i prawdopodobnie system) nie pozwala aktywować bonusu jak już był aktywowany w RBM. W regulaminie jest tez napisane ze dane udostępniamy p4 i przysługują nam 3 bonusy na pesel i nie ma tam podziału na marki tylko ogólnie w play.
 #911402  autor: jarekt
 16 lut 2017, 14:31
Łącznie można (można było) otrzymać w P4 Sp. z o.o. oficjalnie i zgodnie z Regulaminami Bonusów za Rejestrację 64 Bonusy na PESEL (16 Bonusów w taryfach Głosowych Play, 16 Bonusów w taryfach Internetowych Play, 16 Bonusów w RBM i 16 Bonusów w FaktMobile).

Liczba 16 Bonusów na daną grupę taryf wynika z kolei z 3 regulaminów dla każdej z tych grup taryf obowiązujących w różnym okresie i dających różną ilość Bonusów:
- dla numerów zarejestrowanych od 6 lipca do 19 października 10 Bonusów;
- dla numerów zarejestrowanych od 20 października do 16 listopada 3 Bonusy;
- dla numerów zarejestrowanych od 17 listopada 3 Bonusy.

Przy czym aktywacja Bonusów od 17 listopada dla osób, które skorzystały z Bonusów wcześniej w dowolnej taryfie P4 lub tylko zarejestrowały numer wcześniej ale Bonusów na tych numerach jeszcze nie aktywowały jest możliwa tylko poprzez zgłoszenie (Play całkowicie przyblokował możliwość aktywacji samemu Bonusów dla takich osób bo w systemie Play był "błąd" polegający na tym, że ilości 10 i 3 Bonusów nie były w ogóle respektowane przez system i można było uruchomić dowolną ilość Bonusów na PESEL do 16 listopada :) 17 listopada ten "błąd" w systemach naprawiono :( ).
Ostatnio zmieniony 17 lut 2017, 14:03 przez jarekt, łącznie zmieniany 4 razy.
 #911403  autor: Gregrin
 16 lut 2017, 14:33
24bis24 pisze:Masz rację lecz jeśli złoży się reklamację przyznają 3 bonusy w Play pomimo wykorzystanego limitu w RBM.
Sprawdziłem
Dobrze wiedzieć. Z tym ze większość przestanie mieć znaczenie pojutrze bo bonus jest do jutra ;)
 #911408  autor: bolek2004
 16 lut 2017, 15:08
jarekt pisze:Przy czym aktywacja Bonusów od 17 listopada dla osób, które skorzystały z Bonusów wcześniej w dowolnej taryfie P4 lub tylko zarejestrowały numer wcześniej ale Bonusów na tych numerach jeszcze nie aktywowały jest możliwa tylko poprzez zgłoszenie (Play całkowicie przyblokował możliwość aktywacji samemu Bonusów dla takich osób.
Nie do końca masz rację, przeczytaj mój post wyżej, wcześniej miałem zablokowany licznik że nie mogę skorzystać z promocji, a wczoraj aktywowałem bonus za rejestrację bez problemu, na numerze na którym wcześniej nie dało się tego zrobić. Nie wiem dlaczego, ale zadziałało wczoraj, wcześniej kilka starterów wyrzuciłem bo już nie mogłem bonusów aktywować, teraz żałuje bo bym sprawdził na kolejnych czy by zadziałało bo wcześniej nie dało rady. Może po prostu to jednorazowy fart.
 #911411  autor: jarekt
 16 lut 2017, 15:21
@bolek2004, ale ja piszę ogólnie o sytuacji jaka trwała od 17 listopada. Być może wczoraj, może dzisiaj i jutro również,Play te "blokady" (czy jak to nazwać) usunął albo "ulepszył" aby konsultanci mieli mniej roboty przy ręcznej aktywacji Bonusów w tych ostatnich dniach promocji (do 16 listopada praktycznie nie było żadnych problemów z aktywacją Bonusów).

Oczywiście możliwe, że to jakiś błąd systemu, że Ci ten Bonus tak łatwo przyznało :)

Moja wiedza jest zawsze "na wczoraj" (a nawet "na przedwczoraj") bo nawet jeśli coś działało przez 3 lata prawidłowo i zgodnie z regulaminem (czy niezgodnie z regulaminem ale na korzyść abonenta) to zawsze istnieje ryzyko, że kolejnego dnia to nie zadziała tak jak zawsze (zmiana w systemie, nagłe zakończenie promocji przed terminem, zmiana regulaminu itp. itd.).

Dlatego prawdziwe informacje podawane tu na forum ja zawsze traktuję jako prawdę ale chwilową i być może już nieaktualną minutę po tym gdy ktoś o tym opublikował post i tak samo najlepiej traktować moje informacje ("do wczoraj działało przez 3 lata ale dzisiaj już niekoniecznie, mimo że nie ma żadnego komunikatu od operatora").
 #911414  autor: bolek2004
 16 lut 2017, 16:07
Zgoda, może mój przypadek był jednostkowy, inna opcja że aktywowałem to przez play24 na androidzie, tyle że mam starą wersję apki 3.1.1. Choć w sumie nie wiem czy to ma znaczenie. Może to zwykły błąd systemowy.
 #911566  autor: jarekt
 17 lut 2017, 14:02
jarekt pisze:Łącznie można (można było) otrzymać w P4 Sp. z o.o. oficjalnie i zgodnie z Regulaminami Bonusów za Rejestrację 64 Bonusy na PESEL (16 Bonusów w taryfach Głosowych Play, 16 Bonusów w taryfach Internetowych Play, 16 Bonusów w RBM i 16 Bonusów w FaktMobile).

Liczba 16 Bonusów na daną grupę taryf wynika z kolei z 3 regulaminów dla każdej z tych grup taryf obowiązujących w różnym okresie i dających różną ilość Bonusów:
- dla numerów zarejestrowanych od 6 lipca do 19 października 10 Bonusów;
- dla numerów zarejestrowanych od 20 października do 16 listopada 3 Bonusy;
- dla numerów zarejestrowanych od 17 listopada 3 Bonusy.
Muszę się poprawić bo Bonusów od 2 lutego można mieć przecież więcej :) (pogrubiłem poprawione fragmenty):

Łącznie można (można było) otrzymać w P4 Sp. z o.o. oficjalnie i zgodnie z Regulaminami Bonusów za Rejestrację 76 Bonusów na PESEL (19 Bonusów w taryfach Głosowych Play, 19 Bonusów w taryfach Internetowych Play, 19 Bonusów w RBM i 19 Bonusów w FaktMobile).

Liczba 19 Bonusów na daną grupę taryf wynika z kolei z 4 regulaminów dla każdej z tych grup taryf obowiązujących w różnym okresie i dających różną ilość Bonusów:
- dla numerów zarejestrowanych od 6 lipca do 19 października: 10 Bonusów;
- dla numerów zarejestrowanych od 20 października do 16 listopada: 3 Bonusy;
- dla numerów zarejestrowanych od 17 listopada do 1 lutego 2017r: 3 Bonusy;
- dla numerów zarejestrowanych od 2 lutego do 17 lutego: 3 Bonusy.

---edit---
Przy czym żeby być całkowicie szczerym to w RBM można (można było) mieć nie 19 Bonusów a 38 Bonusów (czyli w całym P4 nie 76 a 95 Bonusów) bo taryfy RBM zostały podzielone na 2 grupy (i na 2 regulaminy w każdym z 4 w/w okresów obowiązywania Promocji) dające osobną ilość Bonusów:
- Grupa 1.: taryfy RBM7MNP i rbmE, w których jest RWK w Bonusie za Rejestrację.
- Grupa 2.: taryfy RBM1 i RBM5, w których NIE MA RWK (dlatego osobny regulamin) w Bonusie za Rejestrację.
 #911720  autor: garfield-
 18 lut 2017, 12:18
w p24 znikneła pozycja .... za pomocą innych metod nie wiem
 #944014  autor: loleee
 08 sie 2017, 16:56
Ktoś się teraz orientuje jak sprawdzić stan konta bonusi 200zł i 20gb bo na play24 nie widać :) kodem *101# nie widać.

Na infolini Pan mówi ze wszystko aktywne jednakże środki po rozmowie znikają z konta głównego.

Ciekawe sposoby na dietę, zapraszam
sprzedam meridie i wiem też o african mango gdzie kupić
 #944020  autor: 24bis24
 08 sie 2017, 17:07
Pakiet Promocyjnych Złotówek jest na P24 widoczny jeśli jest przyznany

a czy w ogóle aktywowałeś bonus za przeniesienie?
Ostatnio zmieniony 09 sie 2017, 13:14 przez 24bis24, łącznie zmieniany 1 raz.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
  • Strona 18 z 19
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19