DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 19 z 19
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
 #911720  autor: garfield-
 18 lut 2017, 12:18
w p24 znikneła pozycja .... za pomocą innych metod nie wiem
 #944014  autor: loleee
 08 sie 2017, 16:56
Ktoś się teraz orientuje jak sprawdzić stan konta bonusi 200zł i 20gb bo na play24 nie widać :) kodem *101# nie widać.

Na infolini Pan mówi ze wszystko aktywne jednakże środki po rozmowie znikają z konta głównego.

Ciekawe sposoby na dietę, zapraszam
sprzedam meridie i wiem też o african mango gdzie kupić
 #944020  autor: 24bis24
 08 sie 2017, 17:07
Pakiet Promocyjnych Złotówek jest na P24 widoczny jeśli jest przyznany

a czy w ogóle aktywowałeś bonus za przeniesienie?
Ostatnio zmieniony 09 sie 2017, 13:14 przez 24bis24, łącznie zmieniany 1 raz.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #944149  autor: 24bis24
 09 sie 2017, 13:05
loleee pisze:Na infolini Pan mówi ze wszystko aktywne jednakże środki po rozmowie znikają z konta głównego.
jeśli dzwoniłeś z numeru o którym piszesz to wszystko prawidłowo. :D

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #944155  autor: jarekt
 09 sie 2017, 13:32
Do BOK Play dzwoni się za darmo z numeru RBM z aktywnym Stanem Darmowym.
Do BOK RBM dzwoni się za darmo z numeru Play z aktywnym Stanem Darmowym.

Przepisu na darmowy BOK FaktM proszę się samemu domyślić :)

PS. Bardzo dziwię się ludziom, którzy mają np. abonament w Play (czyli płacą regularnie co miesiąc sporą kasiorkę - jak to w abonamencie) i dzwonią na infolinię z tego dokładnie numeru i nabijają sobie dodatkowo rachunek ponad abo (masz no-limit to za BOK i tak płacisz).
Potem narzekają (np. na forum Play) zamiast po prostu zrobić sobie za darmo numer w RBM z RWK i SD i z niego dzwonić w każdej sprawie na infolinię Play. Ale czy abonamenciarza "stać" na taką zagrywkę?
 #944161  autor: jarekt
 09 sie 2017, 14:05
Koszt utrzymania dodatkowego numeru w RBM z RWK i SD (czy Play z RWK i SD jeśli Twój główny numer masz w RBM) to

ZERO ZŁOTYCH ROCZNIE

czyli

ZERO ZŁOTYCH NA 10 (DZIESIĘĆ) LAT.

PS. Na 100 lat też wychodzi 0zł :)

PS2. Jeżeli 0zł to dla Ciebie (lub kogoś) za dużo, to mogę takiej osobie (Tobie) płacić 1zł rocznie z własnej kieszeni.
Wtedy koszt roczny to MINUS 1zł (zarabiasz!).
Jeśli się dalej nie zdecydujesz to ja spadam na księżyc.
 #944197  autor: jarekt
 09 sie 2017, 18:42
Ja mam jeden telefon DualSIM, w jednym slocie jest Play w drugim RBM.
Po co mi 3 czy 5 telefonów czy nawet 2?

Gdybym nie dzwonił dużo na infolinię (a dzwonię dużo, bo załatwiam sprawy dla większej ilości osób) no to może by mi wystarczył fon SingleSIM aczkolwiek nawet 10zł wydane na BOK (jedna rozmowa 30 minutowa) wolałbym jednak wydać na 5 czekolad czy na 10 lodów Śnieżek w Lidlu czy Biedronce.

Dlatego dzwonię za darmo, bo uważam, że byłbym głupcem gdybym za to płacił jeśli mogę nie płacić.
Oczywiście inni mogą mieć inne priorytety i im 10-50zł miesięcznie ekstra na BOK nie robi żadnej różnicy, no ale ja tak nie umiem.

Zdarzają mi się miesiące choć coraz rzadziej, że wykonuję kilkadziesiąt rozmów na łącznie nawet 1000 minut. To by było jakieś 300zł za sam BOK. Po co mam za to płacić?

Znam osoby, które w jednej sprawie wykonują miesięcznie kilka rozmów z BOKiem na 100-200 minut. I za to płacą, bo nie znają metody na darmowy BOK albo właśnie mają te koszty gdzieś.
Znam też takie, które kupiły specjalnie za 20zł dodatkowy używany telefon tylko do rozmów z BOK (bo w swoim DualSIMie już obydwa miejsca wykorzystane, albo telefon był SingleSIM).

Każdy może postępować jak chce, a jak nie wie jak postępować to może zadać pytanie, może ktoś zna odpowiedź i odpowie.
 #944924  autor: reboot
 13 sie 2017, 20:43
jarekt pisze:Bardzo dziwię się ludziom, którzy mają np. abonament w Play (czyli płacą regularnie co miesiąc sporą kasiorkę - jak to w abonamencie) i dzwonią na infolinię z tego dokładnie numeru i nabijają sobie dodatkowo rachunek ponad abo (masz no-limit to za BOK i tak płacisz).
A wystarczy wyjechać za granicę i w roamingu połączenie pod 790 500 500 jest traktowane jak połączenie wychodzące poza sieć, więc w przypadku no limit jest darmowe (analogicznie do potraktowania Stanu Darmowego - w roamingu nie ma zastosowania, tak samo jak np. darmowe połączenia do Play w Formuła Mini Max).

WKS
  • Strona 19 z 19
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19