DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1168941  autor: zulu144dwa
 30 mar 2024, 13:20
Jak ostanie 5 GB jest przyznawane na numer to otrzymujemy 2 SMSy informacyjne:
pierwszy o przyznaniu 5 GB
drugi o zakończeniu zabawy.

PS. Dzięki jajom, a w zasadzie dzięki brakom jaj, zyskałem 200GB za zgody co opisałem częściowo tutaj wcześniej i w temacie 200GB za zgody.

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1168959  autor: KC-KARLOS
 30 mar 2024, 17:38
Otrzymuje już ostatnie GB z jajecznej promki. Pozostało na pojedynczych numerach jeszcze 5 GB.
GB promocyjne schodzą jako pierwsze i nie mają wpływu na jakiekolwiek salda - słuszna uwaga Zulu i Darekki - te GB działają w Okresie Pasywnym.
Od siebie dodam, że te GB schodzą jako pierwsze w ofercie abonamentowej, pomimo tego, że po zalogowaniu w MO jest prezentowana ogólna pula GB, a w rzeczywistości wyłącznie GB z akcji ŚzO łączą się z netem abonamentowym.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1169017  autor: zulu144dwa
 01 kwie 2024, 12:47
Ostatnie paczki 5 GB otrzymałem dopiero dzisiaj przed południem. 48 godzin to mało. Od rozbicia ostatniego jajka tuż po północy minęło ponad 72 godziny.

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1169682  autor: kazik20
 15 kwie 2024, 14:14
Różne pakiety Neta od jakiegoś czasu przysyła info-smsy o ważności np. przedłużonych sztuczkami złotówek. A są realnie ważne krótko te GB.
Ciekawe jak ktoś ma taki dowód smsowy czy reklamacji sie może domagać, że został przykładowo wprowadzony w błąd, a pakiet później przepadł.
 #1169708  autor: zulu144dwa
 15 kwie 2024, 21:09
kazik20 pisze:
15 kwie 2024, 14:14
Różne pakiety Neta od jakiegoś czasu przysyła info-smsy o ważności np. przedłużonych sztuczkami złotówek. A są realnie ważne krótko te GB.
Ciekawe jak ktoś ma taki dowód smsowy czy reklamacji sie może domagać, że został przykładowo wprowadzony w błąd, a pakiet później przepadł.
Zawsze taki SMS może stanowić podstawę reklamacji. Wszystko zależy od dobrej woli i możliwości konsultanta na chacie. Trzeba mieć szczęście i trafić na odpowiednią osobę.

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1169791  autor: biala1991
 17 kwie 2024, 05:21
biala1991 pisze:
14 kwie 2024, 12:11
Na numerze ze spóźnionym bonusem dostałam smsa, że pakiet kończy się w styczniu 2026r., MO pokazuje jednak termin dwa dni :D

Nawet tych dwóch dni nie dotrzymali, wg 901 pakiet miał być ważny do 16.04. a wczoraj dostałam smsa o jego wygaśnięciu, co potwierdziło się w apce. To samo zresztą miało miejsce na pozostałych numerach, na każdym urwali jeden dzień, 901 pokazywało ważność do 14.04. tymczasem 14.04. było już po ptokach :D smsy poinformowały o wyłączeniu pakietu.
W przeddzień z nr +811 (a nie jak zwykle 811) przyszły ostrzeżenia, że pakiet kończy się dzisiaj, wyjątkiem był numer, o którym pisałam gdzie sms wskazywał datę 21.01.2026. :D a więc na wspomnianym numerze sms 901 pokazywał ważność do 16.04., sms przypomnieniowy wprowadzał w błąd datą ze stycznia 2026r. i jedyną prawdziwą informację o wyłączeniu dostałam w dniu wyłączenia kiedy już nic nie dało się zrobić.