DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 7 z 9
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
 #1160573  autor: vkjcsakjvcjk
 16 lis 2023, 07:44
Mam pytanko, jak wygląda otrzymanie bonusu za włączanie zgód marketingowych na wielu numerach podpiętych pod jeden pesel.
Trzeba smsy aktywacyjne wysłać jednego dnia żeby dostać na wszystkie numery czy można włączyć na jeden numer a za jakiś czas na drugi? No i czy cofnięcie zgód ma jakieś znaczenie w tym przypadku?
 #1160577  autor: darekka
 16 lis 2023, 09:11
vkjcsakjvcjk pisze:
16 lis 2023, 07:44
Mam pytanko, jak wygląda otrzymanie bonusu za włączanie zgód marketingowych na wielu numerach podpiętych pod jeden pesel.
Trzeba smsy aktywacyjne wysłać jednego dnia żeby dostać na wszystkie numery czy można włączyć na jeden numer a za jakiś czas na drugi? No i czy cofnięcie zgód ma jakieś znaczenie w tym przypadku?
Wysyłasz sms TAK pod 80290 z KAŻDEGO numeru i do 24godzin cierpliwie czekasz. Jesli nie wskoczą GB to po tym czasie na czacie włączą ręcznie.

W teorii można wysyłać w innych dniach ale ja preferuję jednego dnia, bo potem trzeba ewentualnie się użerać z niekompetencją konsultanta, któy może twierdzić , że zgody wyrażone na 1 numerze dotyczą wszytskich numerów a tak nie jest, bo regulamin jasno wskazuje, ze z konkretnego numeru trzeba wysłać sms aby nabyć prawo do 200GB.
Pkt 8 regulaminu jednoznacznie to definjuje:
8. Bonus może zostać przyznany tylko raz po pierwszym skutecznym wyrażeniu Zgody SMS-em w historii numeru Abonenta. znaczy to tyle, że zgoda sms i prawo do bonusa 200GB dotyczy TYLKO danego numeru nie zaś PESELU więc każdy numer nabywa prawo do 200GB dopiero po wysłaniu z niego smsa.
Niestety doświadczenie nasze wskazuje, że moga być problemy w wytłumaczeniu takich niuansów szeregowemu pracownikowi. więc bezpieczniej wysałć jednego dnia smsy ze wszystkich numerów.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1160579  autor: darekka
 16 lis 2023, 09:24
Remington pisze:
16 lis 2023, 09:22
Prawo - tak, zgoda - nie (ona jest jedna dla klienta).
czy system sobie zgode z jednego numeru ekstrapoluje na wszystkie(chociaż prawo do użycia danego numeru do marketingu w mojej ocenie operator nabywa dopiero po skutecznym wyrazeniu zgody na tym konkretnym numerze choć marketing jako taki dotyczy PESELu to nie daje prawa użycia numeru, który takiej zgody nie wyraził-użyć moga TYLKO numeru, który zgodę wyraził) nie ma znaczenia ponieważ prawo do bonusa 200GB nabywamy spełniając warunek wysłania z niego smsa. W tej materii pkt 8 jest dobitny i wiążący. Nie wyślesz sms z danego numeru to 200GB nie będzie.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1160588  autor: Remington
 16 lis 2023, 12:25
Zobacz w MO (pisałem o tym w wątku o telespamie) - zgodę wyraża osoba, a nie numer, niezależnie który numer wyrazi zgodę zapisywana ona jest klientowi. Zgoda dotyczy czynności wysyłania reklam, a nie numeru - obejmuje więc też i email. I tak samo raz wystarczy ją wycofać by objęła wszystkie numery. Co więcej - zarówno RODO jak i nadal aktualne przepisy o spamie z 2002 roku mówią o osobie, a nie możliwości wyrażania zgód dla każdego numeru czy emaila z osobna.

W tej promocji było im po prostu łatwiej powiązać bonus z faktem wysłania SMS-a, a i korzystniej wyszło to dla klientów.
 #1160603  autor: R.Mandano
 16 lis 2023, 15:30
Pogodzę Was ...
:lol:
Zgodę na marketing wyraża OSOBA, bo to osoba ma osobowość prawną i jest PODMIOTEM ustawy "RODO".
Natomiast 200 GB nalezy się na każdy numer z osobna, bo każdy numer z osobna może odbierać informacje handlowe przesyłane drogą elektroniczną. A te 200 GB jest rekompensatą za tracony czas na KAŻDYM NUMERZE z OSOBNA, na czytanie czy tam słuchanie informacji handlowych.
:wink:
 #1160605  autor: kazik20
 16 lis 2023, 16:03
Ja mam wyłączone zgody po aktywacji. Korzystam przez miesiąc jedne numer i potem aktywuje zgody smsem na kolejnym numerze. Czy wejdzie czy nie, to loteria, ale jak zgody były ponad poł roku temu ostatnio aktywowane i odwołane na danym numerze to powinien wlecieć na niego bonus. Wiele razy tak sie skutecznie bawiłem i zapewne nie tylko ja. Pół roku Neta mi gratis wychodzi lub nawet dłużej. Oby tej dogodności nie naprostowali na swoją korzyść. :shock: :? :o :( Czasami na niektóre tematy lepiej milczeć latami. :!:
 #1160606  autor: Remington
 16 lis 2023, 16:09
R.Mandano pisze:
16 lis 2023, 15:30
Natomiast 200 GB nalezy się na każdy numer z osobna, bo każdy numer z osobna może odbierać informacje handlowe przesyłane drogą elektroniczną.

Przy czym raz wyrażona zgoda obejmuje wszystkie numery i adresy email, więc to nie ma związku. Bonusy naliczają po prostu za wysłany SMS, pewnie nawet jeśli wyślemy treść NIE. Tak im po prostu łatwiej.
 #1163970  autor: Robert32
 23 sty 2024, 09:13
Karlos20 pisze:
04 lis 2023, 14:10

> po doładowaniu konta wysyłasz 300GB na 811 i wpadnie 25 GB na 31 dni, aby dostać 11 transz po 25 GB, musisz co miesiąc zasilać się za 5 zł - jeżeli nie chcesz wyłączać rocznej ważności kasy.
doładowałem konto w aplikacji (pierwsza z 11 transz) za 5 zł dostałem 22,5 GB, ale ważność bonusu internetowego za doładowania przedłużyła się o 1 dzień.
Czy ponownie trzeba wysłać 300GB na 811 ?
Co zrobić żeby przedłużyć ważność GB o 31 dni?
 #1163978  autor: KC-KARLOS
 23 sty 2024, 10:29
Robert32: masz kilka opcji:
> włączenie no-limitu za 1 zł (jeśli nie masz włączonej usługi Konto Ważne Rok), ważność ustawia się na 31 dni (nie sumuje się), bo to działa gdy kasa i GB z zasileń są ważne od 1 do 30 dnia.
> odpłatne wydłużenie: 3 zł o 7 dni, 7 zł o miesiąc, 29 zł o rok - ważność się sumuje przy wielokrotnym zakupie
> zasilanie za 5 zł co miesiąc aby wpadały paczki po 25 GB z promki 300GB, gdy wpadnie te 25 GB, dostają 31-dniową ważność.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1163981  autor: Robert32
 23 sty 2024, 10:51
Mam włączoną usługę Konto Ważne Rok.
Zasiliłem tak jak miesiąc temu za 5 zł ale paczka 25 GB nie wpadła, wpadło za to 22,5GB (10 GBx2 +2,5GB)
Bonus internetowy był ważny 1 dzień teraz 2 dni.
Poprzednie doładowanie było 24 grudnia 2023 i było wszystko ok dostałem pierwszą paczkę 25 GB z 300GB.
Czy kolejna paczka 25 GB wpada co 31 dni i pojawi się 25.01.2024 z nową ważnością konta?
 #1163984  autor: KC-KARLOS
 23 sty 2024, 11:35
Robert32: zawsze możesz się zasilić do poziomu 29 zł i wbić kod *101*365# i mieć już cały rok z głowy. Za doładowanie i tak dostajesz bonus GB + korzystasz z promki 300GB. Pamiętaj jeszcze o 100 GB za pierwsze zalogowanie do Mój Orange oraz 200 GB za zgody.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1164009  autor: kazik20
 23 sty 2024, 15:18
i niby po co wydawać 29zł jak sprawna umiejętność trzymania się terminów i lawiracji różnymi promkami i usługami oraz błędami systemowymi to koszt albo zero albo może góra 1zł miesiąc ;p i to dla GB jak i pewnych zniżek na rozmowy.

Dlaczego zwracam na to uwagę? no bo w przeciągu roku zdarzają się promki na Neta wydłużające GB z doładowań o miesiąc np. za doładowanie min.10zł albo z okazji jakiejś. Czasem jak mamy GB zawieszone na gwarancji zwrotu przez 7dni, możemy wtedy skorzystać z darmowych z NL na majówkę, szkołę czy święta. bo wiadomo, że najpierw schodzą z doładowań i blokują te z NL.
 #1164026  autor: KC-KARLOS
 23 sty 2024, 17:31
kazik20: rozpędziłeś się trochę z tymi promkami, gdyż to te pseudo okazje na szkołę blokują zużycie GB z przegrody INNEJ niż GB z zasileń, które schodzą jako pierwsze. Pamiętaj, że jak wykorzystasz przedłużone GB z zasileń i z jakiegoś powodu otrzymasz kolejną ich porcję, to tą ważność zachowasz - tym bardziej, że jest teraz tożsama z ważnością kasy głównej. A te przedłużanie no-limitem bez włączonego KWR to NIE JEST luka a właściwość, gdyż ZAWSZE kasa i GB z zasileń musi mieć dłuższą od pozostałych pakietów - inaczej konto by się blokowało, a do tego nie dochodzi.
Przykład: masz konto ważne miesiąc i kupujesz roczny no-limit. Dzięki temu kasa i GB z zasileń są o ten rok przedłużane, abyś przez ten rok mógł dzwonić, pisać i surfować po internecie - czyli kasa+GB są ważne w tej sytuacji 395 dni, a min/sms/mms/GB 365 dni (lub dłużej z innych no-limitów).

Poza tym te przedłużenie jest sensowne, gdy nie potrzebujesz kombinować z no-limitami, a potrzebujesz neta na dłużej. Nie ma nic lepszego u konkurencji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1164099  autor: Robert32
 24 sty 2024, 13:25
Karlos20 pisze:
23 sty 2024, 11:35
Robert32: zawsze możesz się zasilić do poziomu 29 zł i wbić kod *101*365# i mieć już cały rok z głowy. Za doładowanie i tak dostajesz bonus GB + korzystasz z promki 300GB. Pamiętaj jeszcze o 100 GB za pierwsze zalogowanie do Mój Orange oraz 200 GB za zgody.
dziękuję za pomoc zrobiłem tak jak mi napisałeś już w listopadzie.
Wczoraj za doładowanie 5 zł wpadło przez dwa dni łącznie 47,5 GB :).
Wydałem 25 zł na starter i doładowania, mam obecnie ponad 509GB
 #1165603  autor: kazik20
 07 lut 2024, 19:59
To jak to w końcu jest z tą promką 200GB za zgody? Niektórzy aktywują zaraz po uruchomieniu startera, a regulamin mówi, że po dopiero 33 dniach można. Ja nie miałem tylu to nawet nie próbowałem bo ponoć ma się jedną tylko próbę i jak nie spełni się warunków to bonus nie wpadnie. Narazie środki przedłużyłem inną metodą i czekam.
 #1165605  autor: KC-KARLOS
 07 lut 2024, 20:05
kazik20: obecna wersja promocji 200 GB za zgody nie ma już warunku posiadania 33-dniowego stażu w sieci. Dlatego polecamy to włączyć już po aktywacji startera. Niektórzy mogą też dostać 3 miesiące wstępu do 5G Pass.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 7 z 9
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9