DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1158498  autor: darekka
 11 paź 2023, 10:32
Orange właśnie wypuścił(10.10.2023) specjalne startery zamawiane online z Nolimit+GB w cenie:
5zł- ma wliczone 5dni nolimitu potem(nolimit+15GB za 31zł miesięcznie),
49zł- ma wliczone 2 miesiące nolimitu, potem(nolimit+50GB za 35zł.msc) i
299zł- ma wliczony rok nolimitu+2TB
każdy uprawniony do bonusu za doładowanie online w wysokości 20GB
https://www.orange.pl/view/kup-starter

BRAK ZASTRZEŻENIA UŻYWANIA W ROUTERACH!
Regulamin https://www.mediafire.com/file/u3wcb6ys ... e.pdf/file zdobyty-na stronie pojawi sie niebawem :D

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1158669  autor: KC-KARLOS
 13 paź 2023, 17:22
nowlasnie: migracja do OFNK zawsze ustawia 30 dni ważności konta. Zresztą nowe startery mają tą taryfę zawartą, więc, co może skasować RWK? Co najwyżej 2 usługi: "Za darmo w Orange" oraz "Numer bez limitu".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1160727  autor: abrams
 20 lis 2023, 19:17
MariuszY pisze:
20 lis 2023, 17:09
Pytanie do tych, którzy skorzystali z możliwości zakupu nowego startera - ile przyszło Wam czekać na realizację? U mnie 6 dni od złożenia zamówienia i status ciągle "w trakcie realizacji".
I-szy zakup:
1-dzień zamówienie, 2-dzień odbiór od Orange przez Inpost, 3-dzień (sobota) przekazana do doręczenia ale nie dostarczona, 5-dzień w moim paczkomacie, odbiór.
II-gi zakup:
1-dzień zamówienie, 2-dzień odbiór od Orange przez Inpost, 3-dzień w moim paczkomacie, odbiór.

Wysyłają w kartonowej białej kopercie A4.
A tutaj moje pierwsze doświadczenia z wersją za 5 zł:
viewtopic.php?f=76&t=133528&start=100#p1160430
 #1160758  autor: MariuszY
 21 lis 2023, 18:32
MariuszY pisze:
20 lis 2023, 17:09
ile przyszło Wam czekać na realizację?
Moje pytanie nie wzięło się z powietrza. Zamówiłem 3 sztuki 7 dni temu i z racji większej ilości wybrałem z darmowym odbiorem w salonie. Tutaj zaczęły się moje "przygody" ze sklepem internetowym Orange. Jako człowiek spokojny z natury czekałem spokojnie, aż do weekendu - kiedy zaczęło mnie zastanawiać, że status jest ciągle "w trakcie realizacji". Dziś rano nie wytrzymałem i zadzwoniłem do BOK:
1. najpierw durny Max nie zrozumiał co to jest "zakup startera online",
2. konsultant z którym mnie połączył od razu "przełączył mnie do właściwego",
3. drugi konsultant stwierdził, że sprawa dotyczy "prepaid", więc mnie "przełączy",
4. trzeci konsultant (prepaid) zupełnie nie wiedział o jakich starterach mowa i,
5. przełączył mnie do czwartego, który sprawiał wrażenie, że coś z tym robi, ale zakończył słuszną konkluzją, że należy "dzwonić na infolinię handlową - 801234567",
6. kolejny telefon - na podaną infolinię połączył mnie z durnym Max'em, który za żadne skarby nie mógł pojąć problemu i jedynie wyciągał kolejne dane identyfikacyjne,
7. połączony z piątym konsultantem dowiedziałem się, że należy "dzwonić na infolinię handlową", czyli numer z którym właśnie byłem połaczony, a więc,
8. przełączył mnie do szóstego konsultanta, który okazał się właściwym, bo uprawnionym do weryfikacji statusu zamówienia.
Tym sposobem dowiedziałem się, że status zamówienia widoczny u mnie jest fałszywy, a zamówienie od trzech dni czeka na odbiór w salonie, co potwierdziło się w praktyce. Powyższą historię opisałem ku przestrodze "jak przez durne systemy informacji Orange można stracić godzinę z życia i mnóstwo nerwów". Osobiście ze sklepu Orange kolejny raz nieprędko skorzystam.
Ściśle w temacie - otrzymane numery są kolejne (co akurat mnie bardzo cieszy) i z prefiksem 453.
 #1160760  autor: KC-KARLOS
 21 lis 2023, 18:58
Polecam ze swoich doświadczeń zamawiać starter w osobnych koszykach pojedynczo. Też miałem taki kłopot, ale skończyło się anulowaniem przez Orange (InPost wskazywał zwrot jako "reklamacja") zamówienia i zwrot do nadawcy (kasa została automatycznie zwrócona). Kolejna próba była już tak jak należy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1160831  autor: MariuszY
 23 lis 2023, 16:52
U mnie dzisiaj taki joke. Miało być na starterze za 5zł: 6GB na start + NL 5 dni + 2GB z nolimitu, a następnie (po zasileniu konta) NL w wersji 31zł. Po uruchomieniu startera jest: 6GB na start + NL 5 dni + 5GB z nolimtu, a następnie (po zasileniu konta), co potwierdziłem w MO oraz otrzymanym sms'em, NL w wersji 35zł (z 25GB). Do tego zachęcają mnie do aktywacji promo 4800. To już nawet Orange produkuje takie kombinacje starterów, że nie mieszczą się w regulaminie promocji :shock:
 #1161816  autor: KC-KARLOS
 19 gru 2023, 09:31
adbadbad: nominalnie 2 dni. Te środki przedłużasz, zgodnie ze wskazówkami, zawartymi np. w wątku o prmomcjach i no-limitach w OFNK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1161870  autor: zulu144dwa
 19 gru 2023, 22:34
MariuszY pisze:
23 lis 2023, 16:52
U mnie dzisiaj taki joke. Miało być na starterze za 5zł: 6GB na start + NL 5 dni + 2GB z nolimitu, a następnie (po zasileniu konta) NL w wersji 31zł. Po uruchomieniu startera jest: 6GB na start + NL 5 dni + 5GB z nolimtu, a następnie (po zasileniu konta), co potwierdziłem w MO oraz otrzymanym sms'em, NL w wersji 35zł (z 25GB). Do tego zachęcają mnie do aktywacji promo 4800. To już nawet Orange produkuje takie kombinacje starterów, że nie mieszczą się w regulaminie promocji :shock:
Formalnie to starter za 5 zł ma NL cyliczny na 31 dni za 31 zł ale ważny jeszcze 5 dni z 5 GB w NL.
Trochę późno ale sprawdziłbym jak NL zostanie zawieszony=uśpiony jak zadziała samo zapisanie do 4800GB. Być może lepiej zacząć w stanie zawieszenia NL od zapisania do 1200GB itd.

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1161875  autor: MariuszY
 20 gru 2023, 06:47
Formalnie - NL za 31zł. Faktycznie - 3 sztuki, po aktywacji i upływie startowego NL na 5 dni, próbowały odpalić NL za 35zł. Aktywacja promo 4800GB jeszcze w czasie trwania okresu startowego dała paczkę 400GB. Tylko ciekawi mnie czy GB z doładowań będą się przedłużać no limitem jednodniowym przy aktywnym KWR. Oczywiście promo 300GB/rok też aktywowałem.
 #1161884  autor: KC-KARLOS
 20 gru 2023, 10:28
MariuszY: pisaliśmy już o tym wielokrotnie - masz aktywną usługę KWR - to no-limity nie wydłużą ważności GB z zasileń.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥