DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1161885  autor: KC-KARLOS
 20 gru 2023, 10:28
MariuszY: pisaliśmy już o tym wielokrotnie - masz aktywną usługę KWR - to no-limity nie wydłużą ważności GB z zasileń - w tej sytuacji kupujesz "Więcej czasu na internet" - za 29 zł dolicza do ważności kasy i GB z zasileń 365 dni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1161896  autor: zulu144dwa
 20 gru 2023, 15:00
Zgodnie z tym co piszą to na starcie saldo z GB za doładowanie jest ważne 36 dni.
Mamy promocje:
- za logowanie w MO dające 100GB z minimum 30 dniami ważności.
- za zgody 200GB z 31 dniami ważności.
Jak pod koniec ważności salda z GB za doładowanie je uruchamiamy to wychodzi ponad łącznie 90 dni ważności GB za doładowanie za free.
Ktoś próbował w stanie uśpienia NL po kolei zapisywać się do 1200GB, 2400GB i 4800GB i otrzymać 700GB za free.

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1161904  autor: MariuszY
 20 gru 2023, 17:39
Karlos20 pisze:
20 gru 2023, 10:28
MariuszY: pisaliśmy już o tym wielokrotnie - masz aktywną usługę KWR - to no-limity nie wydłużą ważności GB z zasileń - w tej sytuacji kupujesz "Więcej czasu na internet" - za 29 zł dolicza do ważności kasy i GB z zasileń 365 dni.
To zrozumiałem, ale czy aktywna promocja "300GB na rok" z każdą kolejną przyznaną paczką nie wydłuża ważności GB z doładowań o 31 dni, pomimo aktywnego KWR?
 #1161905  autor: darekka
 20 gru 2023, 17:47
Oczywiście, że ustawia na 31dni ważność GB z doładowań.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1162826  autor: molibden
 07 sty 2024, 08:49
Ja kupiłem sobie te startery online. I o ile wysyłka poszła w sumie szybko bo zdaje sie 2 dni i była u mnie to byłem zupełnie skołowany jak chodzi o weryfikację zamówienia. Nie dostałem żadnych info zwrotnych na maila od orange o satusie zamówienia, czy zostało przyjęte , kodu autoryzacyjnego itd więc do chwili otrzymania informacji o tym ze paczka została nadana to nic nie wiedziałem o jej stanie i czy w ogóle ją dostanę. No, ale otrzymałem już startery i zrobiłem sobie po przedłużeniu jakieś 500gb na rok wg instrukcji Karlos20, któremu jeszcze raz dziękuję.
I teraz mam zagwozdkę bo zrobiłem chyba jedną głupotę. Zarejestrowałem jeden numer i od razu zainstalowałem My Orange (nigdy wcześniej nie miałem Orange i ich apki) bez rejestracji drugiej karty, dzięki której mógłbym zrobić sobie podobny zestawik na drugiej karcie, ale to mi teraz nie jest potrzebne. Czy jak teraz znów zarejestruję na siebie drugą kartę to czy ten bonus 100gb zostanie przypisany do tego drugiego, nowego numeru? Bo jak nie to zostaje mi tylko rejestracja 'na słupa' czyli na kogoś z rodziny. Wydaje mi się że na swoje dane już nie dostanę 100gb na ten drugi numer. I czy możliwość otrzymania tych 100gb jest na stałe przypisana do tego typu startera, bo nie wiem czy np jak zechcę zarejestrować go za pół roku czy za rok to tego bonusa już nie będzie?
A druga sprawa jest taka że na pierwszej karcie mam już wszystko przedłużone na rok. Gdybym teraz doładował za np 5zł i otrzymał gratisowe gb to rozumiem, że one nie byłyby już objęte roczną ważnością tylko obowiązywałyby standardowo (chyba 31dni jak nie krócej). Pytanie - czy te gb z późniejszych doładowań schodziłyby przed tymi ważnymi rok? Bo nie wiem czy jak doładuję i dostanę te nowe gb to nie przepadną bo dalej będzie ciągnęło ze starych doładowań a te nowe będą przepadać.
I jeszcze taka kwestia. Jak doładowywałem to mi wpadało bodaj 22gb a nie 10+2.5gb. Jakoś nie zwracałem uwagi przy doładowywaniu, ale weszło znacznie więcej niż 12.5gb. Zostało mi na koncie 11zł. Może na coś się przydadzą?
 #1162830  autor: babciagienia1p
 07 sty 2024, 09:32
molibden pisze:
07 sty 2024, 08:49
...Gdybym teraz doładował za np 5zł i otrzymał gratisowe gb to rozumiem, że one nie byłyby już objęte roczną ważnością tylko obowiązywałyby standardowo (chyba 31dni jak nie krócej)...Jak doładowywałem to mi wpadało bodaj 22gb a nie 10+2.5gb. Jakoś nie zwracałem uwagi przy doładowywaniu, ale weszło znacznie więcej niż 12.5gb...

1) Każde GB za doładowanie "wpadają" do przegródki za doładowania, więc będą ważne do końca tych za logowanie i zgody (max. 365 dni) oraz skumulują się z nimi.
2) Każde doładowanie przez MO lub stronę http://www.doladowania.orange.pl/ daje dodatkowe 10 GB.
https://dokumenty.orange.pl/bw/dokument ... 1645021851
 #1162833  autor: molibden
 07 sty 2024, 10:27
A jak jest z ta kolejnością ściągania gb? Ja widzę na swoim koncie, że mam oddzielnie 5gb za (jeśli dobrze pamietam) samą aktywację i ten pakiet ma ważność 4 dni. Jak zacznę używać neta z tej karty to najpierw zacznie używać gb z tych 500gb bonusów czy z tego promocyjnego pakietowego 5 gb.