DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1164596  autor: babciagienia1p
 29 sty 2024, 00:40
fwitkowski17 pisze:
28 sty 2024, 22:48
Pytanie do osób które mają te 2000 GB na lata:
Na moim nowym numerze promocja się zawiesiła. Nie mam aktywowanego pakietu BEZLIMIT. Czy jak reklamowaliście brak odnowienia jednostek z pakietu to aktywowaliście na ten czas ten pakiet BEZLIMIT czy reklamujecie bez jego aktywacji?

Zawsze reklamowałam przy aktywnym - odpowiednim - pakiecie BL.
https://api.plus.pl/file/files/file/reg ... BPlus1.pdf
 #1166864  autor: babciagienia1p
 23 lut 2024, 12:20
Na przenoszonym numerze, pierwszy raz, dostałam bezproblemowo trzy pakiety 150 GB. Minęły trzy doby od zawieszenia dedykowanego pakietu BL. Taki stan teoretycznie - według regulaminu - powinien spowodować brak możliwości korzystania z przyznanych pakietów.
W przypadku braku możliwości odnowienia się jednego z wariantów pakietów cyklicznych opisanych w § 2 pkt.1 lit c lub ich zawieszenia na okres dłuższy niż 3 dni, niniejsza Promocja zostanie dezaktywowana, dodanie kolejnego Pakietu 150 GB oraz możliwość korzystania z dotychczas niewykorzystanych bonusowych GB zostanie wyłączona
Nic takiego nie miało miejsca. Mogę korzystać z przyznanych GB. Zapewne są "wieczyste", podobnie jak przyznawane po reklamacji.