DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1155024  autor: babcia77
 31 lip 2023, 09:18
A ja miałem ciekawostkę z tym eSIM-em. W zeszły wtorek usunąłem przypadkiem eSIM z telefonu. Zadzwoniłem na infolinię. Bez problemu wysłali nowy. Ale nie przysłali na SMS-a hasła do odszyfrowania pliku z kartą. Czyli nie mogłem go ponownie zainstalować. Nie wiedzieli co się stało. Więc zgłoszenie serwisowe załatwione dopiero wczoraj w nocy. Przyszedł SMS z treścią 8 znaków nie wiadomo skąd. W sumie to nic poza tym że przez 5 dni nie miałem sieci która by się na weekend akurat przydała.
 #1155031  autor: KC-KARLOS
 31 lip 2023, 09:53
babcia77: błąd - liczy się pierwsze zalogowanie tej karty.
Otrzymanie eSIMa z instrukcją jej instalacji na adres e-mail, ale jej nie zainstalowanie nie jest równoznaczne z jej aktywacją (mamy 4 dni na to).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1155042  autor: babciagienia1p
 31 lip 2023, 10:58
@bxx1
W wielu miejscach umowy pojawia się zapis, że umowa jest zawarta na czas określony - 3 miesiące, po czym wygasa. Nie sądzę, żeby byli tak perfidni i wystawili fakturę według stawek. Faktura byłaby do podważenia przez przedszkolaka.
CZAS OBOWIĄZYWANIA UMOWY
Umowa zawarta jest na czas określony 3 miesięcy, po czym wygasa.
Abonament - opłata za Cykl Rozliczeniowy 100,00 zł z VAT
Internet mobilny – opłata za 1 MB* 1,00 zł z VAT
Internet Bez Limitu Max**** 300, 00 zł z VAT
Ostatnio zmieniony 31 lip 2023, 11:54 przez babciagienia1p, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1155048  autor: KC-KARLOS
 31 lip 2023, 11:31
Zamieszanie może być z okresami rozliczeniowymi + jeśli ktoś coś u nich miał jeszcze jakąś umowę. Ja jeszcze w T miałem neta bez limitu danych do 60 mbps (część faktur ze starej umowy mogę jeszcze podejrzeć) oraz abonament głosowy (wygasł 20 lipca). Do tego promocja na neta nielimitowanego na 30 dni w aplikacji, która w niektórych taryfach robi cuda.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1155127  autor: KC-KARLOS
 01 sie 2023, 13:31
Czyli @bxx1 ma rację - karty działają do końca okresu rozliczeniowego abonamentu, a okresów rozliczeniowych w T jest kilka. Mój eSIM dziś też wygaśnie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1155130  autor: bxx1
 01 sie 2023, 13:54
Tak.Jeszcze z konsultantem potwierdziłem umowa wygasła/się przełaczyłem na kolejną esim do połowy września,karta jeszcze widniała ale ją usunąlem bo i tak nie dało sie korzystać/w międzyczasie przełączyło.mnie na orange.
 #1155220  autor: wjan3
 02 sie 2023, 17:39
Wniosek o przeniesienie numeru złożony, od razu po wyjściu z salonu Play dostałem smsa od T, że otrzymali wniosek. Jestem ciekawy, czy na pewno nie będzie żadnej kary, niby nie powinno być bo zaznaczyłem we wniosku „na koniec okresu wypowiedzenia umowy”. A numer chciałem zachować ze względu na łatwy do zapamiętania numer z prefiksem 604.