DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 2 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 #1128769  autor: forum_tg
 27 lut 2022, 18:10
asdaf pisze:
27 lut 2022, 17:27
Jaka dyskryminacja?! Toż to przecież pomoc dla ludzi wypędzonych z własnego kraju. Kto chciałby się zamienić?
I to powinna być myśl przewodnia tego tematu.
Zasady, zasadami trzeba je przestrzegać, ale w sytuacjach trudnych, niestandardowych jakim jest agresja wojskowa, trzeba odpuścić.
Ja wierzę, że operatorzy chcą pomóc, a nie reklamować się. A jak przy okazji "nabiją" przyszłych Klientów to ich bonus. Liczy się pierwszy krok.
Dali coś za free na miesiąc, dwa, czy nawet trzy. Uprościli wszystkie procedury, niech nawet rejestrują tylko na jakiś dokument ukraiński.
Jak teraz będą analizowali przepisy prawa, to nikomu nie pomogą.

Nie ma co gadać, tylko trzeba działać!

Przepraszam za lekki off-topic
 #1128771  autor: iphoneski
 27 lut 2022, 20:13
asdaf pisze:
27 lut 2022, 17:27
Jaka dyskryminacja?! Toż to przecież pomoc dla ludzi wypędzonych z własnego kraju. Kto chciałby się zamienić?
Debili nie brakuje. Już widziałem komentarze ;pod postami o organizowanej pomocy) że jakimś tam obcym pomagamy, a przecież w Polsce są potrzebujący Polacy i to im powinniśmy wynajmować darmowo mieszkania i rozdawać pampersy.
 #1128775  autor: SimplusowiecU
 27 lut 2022, 21:02
Włączyłem z czystej ciekawości już w piątek, bardzo długi czas aktywacji pakietu - około trzech godzin. Regulamin pisany na kolanie, pełen błędów i pomyłek, data ważności pakietu 27 dób, widać system Play 'myśli', że luty ma 31 dni.

Uprzedzając lincz: z internetu w smartfonie korzystam sporadycznie, maks. jakie 300 MB miesięcznie, notabene w przypadku gdy na koncie są inne GB, dodaje się do salda, więc pewnie po 'miesiącu' 10 GB... i tak odparuje :mrgreen:
 #1128779  autor: Remington
 27 lut 2022, 23:26
iphoneski pisze:
27 lut 2022, 20:13
Debili nie brakuje. Już widziałem komentarze ;pod postami o organizowanej pomocy) że jakimś tam obcym pomagamy, a przecież w Polsce są potrzebujący Polacy i to im powinniśmy wynajmować darmowo mieszkania i rozdawać pampersy.

Trzeba pamiętać, że takie komentarze zamieszczają zarówno trolle (polecam te raporty: http://ibims.pl/blog/) jak i ci, którzy naprawdę tak myślą (przede wszystkim dla nich jest ta narracja). Znam osoby otwarcie niechętne Ukraińcom i powtarzające to co mówi propaganda Putina, że to naród niezasługujący na własną państwowość - bo Kozacy, bo Wołyń, bo Lwów, bo miejsca pracy czy na uczelniach.
 #1128781  autor: babciagienia1p
 28 lut 2022, 01:16
Ni z tego ni z owego założony przeze mnie, z myślą o technicznych aspektach pakietów dla Ukrainy, po dwukrotnych zmianach tytułu przez moderatorów, przekształcił się w spory panel dyskusyjny. W ferworze zmian pojawił się błąd ortograficzny w tytule. Uprzejmie proszę o skorygowanie błędu. Nie wiem do kogo pisać w tej sprawie na priva. @Remington ma zablokowane przyjmowanie wiadomości prywatnych, @Eragon nie odbiera wiadomości prywatnych (stara wiadomość wisi od ponad miesiąca).
Przykładowa poprawka jest w tytule mojego ostatniego posta.
 #1128782  autor: Remington
 28 lut 2022, 01:28
To nie pomyłka, lecz inencja rozdzielenia obu wątków tytułu na dwa zdania. Nie jest błędem (tym bardziej ortograficznym, bo ona to ch/h, rz/ż i podobne) zaczęcie zdania od spójnika, szczególnie w tak sformułowanym tytule. Tyle napisałem na czuja, następnie znalazłem choćby ten dowód na poparcie mych słów: https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Czy-m ... 10767.html

Dobrze, że chociaż nie czepiacie się „na” w tytule 😀
 #1128788  autor: iphoneski
 28 lut 2022, 11:17
Zwiększone obciążenie przygranicznych stacji i konieczność rejestracji kart utrudnia działanie: https://gsmonline.pl/artykuly/ruch-na-g ... -karty-sim
Jeszcze Tweet rzecznika Orange:
Zrezygnowaliśmy z opłat roamingowych za transmisję danych dla użytkowników sieci Vodafone Ukraine. Dzięki temu operator ukraiński będzie mógł wprowadzić specjalną ofertę dla swoich użytkowników, którzy przebywają w Polsce.
 #1128790  autor: babciagienia1p
 28 lut 2022, 11:31
W sieci Play pakiet 120 minut na Ukrainę i 10 GB daje się uruchomić bez problemów z każdego z trzech poziomów (apka, www i kod USSD). W przypadku taryfy odNOWA system pokazuje bezterminową ważność pakietu, co może wprowadzać w błąd nowych użytkowników operatora. W regulaminie jest mowa o 30 dniach.
 #1128791  autor: mp107
 28 lut 2022, 11:34
iphoneski pisze:
28 lut 2022, 11:17
Zwiększone obciążenie przygranicznych stacji i konieczność rejestracji kart utrudnia działanie: https://gsmonline.pl/artykuly/ruch-na-g ... -karty-sim
Cały proces rozdawania kart wydłuża także dosyć żmudna procedura ich rejestracji. Bez niej wszystko odbywałoby się dużo sprawniej.
Zgadzam się. To na pewno przyspieszyłoby proces dystrybucji kart SIM. Sam pamiętam akcję rozdawania starterów przy jednej z uczelni kilka lat temu.

Dlatego też mam wrażenie, że - skoro jest mowa o uciążliwości tego rozwiązania - to jest to dobry moment, by sugerować polskim politykom odejście od obowiązku rejestracji kart SIM.
 #1128816  autor: KC-KARLOS
 01 mar 2022, 11:56
Kolejna promka, tym razem po wpisaniu UKR w Kochach promocyjnych zyskujemy 10 GB za darmo na 30 dni! Aktywacja możliwa do dnia 10.03.2022. Łączy się z Promo GB, np. z 250 GB na 180 dni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128951  autor: KC-KARLOS
 05 mar 2022, 13:25
Wysyłamy darmowego SMSa o treści: UKR na 80820 i otrzymujemy 10 GB neta na 30 dni. GB są zużywane w pierwszej kolejności przed bonusem do doładowań w OFNK, ale łączy się z bonusem GB po zasileniach online poza taryfą OFNK.
Promka dotyczy oferty na kartę. Trwa do 10.03.2022.
W Orange Flex ten kod również działa, ale wpisujemy go w aplikacji Flex w "Kodach promocyjnych", też przyznaje 10 GB na 30 dni.

Update: kod może zadziałać również w abonamencie w Planach Mobilnych czy Love, warto to sprawdzić, SMS jest bezpłatny. Promka na 100% nie działa na taryfach data (Internet Mobilny Podstawowy/Optymalny/Domowy 4G).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1129112  autor: kazik20
 09 mar 2022, 16:10
Pakiet ten można dostać także bez posiadania aktywnych wychodzących. Nie zmienia on także ważności kont.
Od okresu przesiedleń NET działa nawet daleko od granicy, wolniej niż przez ferie, poniżej 1Mb/s w godzinach szczytu, około 16:00 leci już 2,5Mb/s co już wystarcza na przeciętne płynne video. Modem bez anteny, w gęstej zabudowie i jakiś 1km od przekaźnika. Użyte stare technologie, ale zapewne i LTE kuleje aktualnie.
 #1129161  autor: babciagienia1p
 11 mar 2022, 16:06
T-Mobile для передплаченої картки.
10 ГБ активовано до 3 березня в передплаченому режимі, можна запустити в додатку знову на тому ж номере телефону.
  • Strona 2 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8