DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 34 z 38
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 38
 #1158512  autor: Remington
 11 paź 2023, 12:39
Dzięki. §2.12 i 13 mówią o kumulacji danych z pakietów. W razie braku możliwości pobrania opłaty po 720h, pakiet jest wydłużany o 120h, więc fani optymalizacji kosztów mogą to co nieco wykombinować.
 #1158518  autor: KC-KARLOS
 11 paź 2023, 15:06
Co mi po kumulacji, skoro tych GB jest jak kot napłakał?
> Pakiet S: 15 GB za 30 zł (40 zł bez karty płatniczej)
> M: 25 GB za 40 zł (50 zł)
> L: 35 GB za 55 zł w ofercie "stałej" bez okresu promocji (65 zł) z Disney+ aby ZATUSZOWAĆ mało atrakcyjny pakiet.
To już powolne zabonamentyzowanie prepaida - przeprowadzone o wiele za późno.

Już Flex daje więcej - od 30 zł/mc przez pół roku nawet 80 GB/mc, za 35 zł to już 95 GB. Nie mówiąc o OFNK (kumulacja ważnościowa + ilościowa GB i kasy), T-Mobile GO czy PLAY S/M/L/XL z ekstra paczkami co miesiąc przez rok.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1158536  autor: Remington
 11 paź 2023, 19:55
Jak teraz działa bonus w 4 doładowania i gratis:
1. czy faktycznie zakup pakietów pobiera środki w pierwszej kolejności z bonusu?
2. czy poprawnie działa to gdy ma się kilka bonusów jednocześnie?
 #1158537  autor: KC-KARLOS
 11 paź 2023, 20:03
Remington: promocja działa dwojako - prawidłowo i nieprawidłowo:
> nieprawidłowo: po otrzymaniu bonusu na saldo *121# zakup pakietu zjada kasę promocyjną dopiero wtedy, gdy system billingowy wykryje pełny stan konta głównego pozwalający na zakup pakietu/usługi - wówczas zostanie na saldzie głównym reszta kasy po wykorzystaniu kasy promo i głównej - jeśli pomimo posiadania kasy głównej i promo nie mamy wystarczającej kasy na saldzie głównym, nie zostanie ona włączona - innym słowem system NIE WIDZI kasy promo;
> prawidłowo: u niektórych numerów jest najpierw zjadana kasa promocyjna, a potem główna, wówczas kasa promo pokrywa koszt pakietu/usługi bez wymogu wystarczającej kasy głównej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1158540  autor: babciagienia1p
 11 paź 2023, 20:27
@Remington
Tak.
Trzeba mieć na koncie głównym - minimum - kwotę pozwalającą na zakup pakietu. Przy zakupie zostanie pobrana kwota z konta promocyjnego. Bonus promo jest ważny 720 godzin.
Najbardziej optymalne doładowania - 6,- zł. Wówczas, po czterech doładowaniach, dostaje się bonus 10,- zł.
 #1163576  autor: MariuszY
 19 sty 2024, 10:44
Taka mała aktualizacja w temacie starej promocji "Poleć Plusa/Plusha".
Jak wiecie promocja działa (jak też inne związane z transmisją danych w ofercie Polkomtela) przy zerowym stanie konta (czyli niezgodnie z regulaminem). Nigdzie jednak nie znalazłem informacji ile rzeczywiście numerów można polecić z tego samego numeru polecającego. Otóż, z całą pewnością więcej niż 10 w ciągu 30 dni, jak podaje regulamin. Wczoraj dokonałem polecenia czternastego numeru w ciągu 30 dni, w tym jedenastego w styczniu. Wszystko uruchomiło się bez problemów. Podejrzewam związek z ilością aktywnych pakietów za polecenie, ponieważ pakiety wykorzystane ulegają deaktywacji (o czym informuje nas sms). Tych aktywnych pakietów mam 9. Jeśli będę miał okazję zwrefikować moje podejrzenia - zakualizuję to info.
 #1163581  autor: KC-KARLOS
 19 sty 2024, 11:15
MariuszY: każdy pakiet działa przy stanie 0,00 - wielokrotnie jest to potwierdzone. Zapis o wymogu 1 grosza to pułapka zastawiona na Abonenta prepaid i mix, aby odrzucać mu reklamację z kłopotami z transmisją internetową przy niespełnieniu tego wymogu (BOK będzie sugerował doładowanie konta).
Odnośnie promocji poleceń - limit miesięczny to 10 numerów/paczek po 5 GB, ale liczone jest to osobno - bieg 30 dób liczony jest od ostatnio aktywowanej paczki. Dzięki temu przy codziennym polecaniu choćby jednego numeru i otrzymaniu bonusu, kolejne pule paczek-poleceń odblokują się po 20 dobach. Jest kolejne ale: jeśli zużyjesz daną paczkę 5 GB, zużyty pakiet zostaje dezaktywowany i odblokowuje się możliwość polecenia następnej osoby - dzięki czemu możesz polecić więcej numerów niż 10 w miesiącu. Oznacza to, że ta blokada pojawi się przy jednoczesnym posiadaniu 10 paczek na daną chwilę. Warto to jednak zweryfikować.

Należy też uważać na częste awarie platformy billingowej, potrafi wtedy nie działać net w LTE, kody USSD wypluwają błąd i smsa zwrotnego o niedostępności usługi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1164027  autor: MariuszY
 23 sty 2024, 17:44
Niniejszym aktualizuję swój poprzedni wpis i weryfikuję błędne założenie o związku liczby możliwych poleceń numeru z liczbą aktywnych pakietów za polecenie.
@Karlos20 - w skansenie Polkomtela wszystko co na papierze jest w teorii. 10 aktywnych pakietów za polecenie nie blokuje polecania kolejnych. W ostatnich dniach do liczby poleconych dodałem kolejne 3 numery pamiętając, aby nie zużywać danych, co mogłoby prowadzić do zużycia i wyłączenia aktywnego pakietu za polecenie. Tym samym mam 12 takich pakietów równocześnie aktywnych i ważnych. :D
 #1164031  autor: KC-KARLOS
 23 sty 2024, 18:33
MariuszY: dzięki za sprawdzenie. To było do przewidzenia, że dalsze paczki mogą przejść - pytanie, w którym momencie te dodatkowe paczki one zostały aktywowane, jednocześnie przypominając, iż Skansen liczy ważność w godzinach.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1165166  autor: Catz
 02 lut 2024, 10:01
Zastanawia mnie promocja na TIDAL za darmo przez rok.
Przeglądałem regulaminy i nie widzę by było to obwarowane jakimiś restrykcjami, że nie można łączyć z innymi promocjami/pakietami albo trzeba mieć aktywne połączenia wychodzące.
Mam teraz Tidal w abonamencie w Plusie, ale chcę zmniejszyć koszty i przejść do innego operatora.
Myślicie, że mógłbym kupić po prostu nowy starter, wklepać kod na Tidala i korzystać zeń przez 12 miesięcy bez dodatkowych kosztów lub robiąc jakieś minimalne doładowania?
 #1165661  autor: amigo007
 08 lut 2024, 18:07
Kupiłem starter 2x więcej GB na start 400 GB. Aktywowałem rok ważności konta jeszcze za 5zł (z salda startera). Czy ten pakiet 400gb za zgody pod 80600 jeszcze działa? Czy może to zostało już trwale zastąpione pakietem 500gb po doładowaniu za 20zł, ZGODA pod 80087 ? W regulaminach nie widzę już promocji 200/400gb za zgody na start za 0zł. To teraz już jest tylko płatny pakiet (po doładowaniu) na start?

Sam jeszcze nie sprawdzałem, bo mam te 12gb na start. Na 4 dni powinno to wystarczyć..
 #1165665  autor: amigo007
 08 lut 2024, 18:32
Acha czyli "darmowa" promocja wciąż działa? (100, 200gb) Jest na stronie plush jeszcze regulamin tej promocji? Ja widzę regulamin nowego płatnego 500gb..
 #1165669  autor: amigo007
 08 lut 2024, 18:51
Ok dzięki za odpowiedź. Jest na stronie rzeczywiście ten regulamin. Tylko przestali to reklamować. 200gb i tak mi wystarczy (w 150gb się mieszczę). Teoretycznie mógłbym złożyć reklamację, bo ja kupiłem starter z dodatkowym oznaczeniem 400gb na start.
 #1167039  autor: KC-KARLOS
 25 lut 2024, 21:28
Drodzy, uważajcie przy aktywacji promocji "Nielimitowany internet" w Plushu. Jeśli wpadniecie w lejek 32 kbps, aktywacja tej promocji nie uwolni Was przez 24 godziny od niższej prędkości. Na koncie musi być jednocześnie aktywny pakiet na szybszego neta. Trzeba się zabezpieczyć paczką 5 GB za 5 zł na 30 dób (sms o treści PAKIET na 80025) lub inną paczką dostępną w ofercie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1167381  autor: fwitkowski17
 02 mar 2024, 12:45
Dziś u mnie w Google Play pojawiła się aktualizacja aplikacji iPlus. I w tej nowej apce znalazłem darmowy pakiet 500 GB na 30 dni:
Obrazek

Pakiet włączył się niemalże natychmiast na SIMce w taryfie Nowy Plush.
 #1167389  autor: KC-KARLOS
 02 mar 2024, 16:22
fwitkowski17: bo tylko tam ta paczka jest dostępna. Podejrzewam "awarię" pakietu promocyjnego na start.
Polecam skorzystać, póki tego nie załatają.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 34 z 38
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 38
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 38