DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
 #843608  autor: Maciek1987
 04 sty 2016, 22:09
Witam
Szczęśliwym trafem zostałem posiadaczem iPhona 6 (dla ciekawskich został on znaleziony) dokupiłem ładowarkę i użytkowałem telefon przez około 2 tygodnie, niestety został on później zablokowany przez iCloud'a. Jako że nie miałem wcześniej styczności i iPhonami zachodziłem w głowę co się stało. Kiedy dowiedziałem sie na jakiej zasadzie mniej więcej to działa za zacząłem szukać kogoś kto podejmie się obejścia tego zabezpieczenia, byłem wszędzie gdzie tylko miałem możliwość być i dowiedziałem się że jedyną opcją, w sumie dwoma opcjami jest wymiana jakiejś części pamieć ale, koszt tej tańszej wersji wynosi 700 pln, droższej zaś około 1000.
Zwracam się do was z pytaniem czy jest możliwość obejścia tego w jakiś tańszy sposób tak by telefon był w pełni funkcjonalny??? Lub czy istnieje wgl jakiś sposób na zrobienie tego??
 #843999  autor: lukaszrobert
 07 sty 2016, 10:55
Myślę, że najrozsądniejszym wyjściem było by zwrócenie "ogryzka" właścicielowi. Przynajmniej na jakieś znaleźne się załapiesz :P
 #844357  autor: ManiacGSM
 09 sty 2016, 01:32
Zgadzam się z kolegami wyżej. Weź się pozbądź tego telefonu zanim narobisz sobie niepotrzebnych kłopotów

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #844362  autor: wlkp
 09 sty 2016, 07:52
Ten telefon dawno powinieneś oddać właścicielowi lub na Policję,a nie zadawać takich głupich pytań !Myślisz że znalazłeś to twój ? Nie trawię takich ludzi !