DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
 #428168  autor: komteq
 07 wrz 2010, 10:22
Cześć, czy wy też każdorazowo po wyłączeniu i włączeniu telefonu musicie podawać hasło i wybrac powitanie w zakładce poczty?

Moj 3GS pytał mnie o to tez jeszcze przed połaczeniem z poczta i ustaleniu hasła bezpośrednio pod 602950, pyta mnie tak za każdym razem.

Co się stanie jak podam inne hasło, czy to służy jakoś jednorazowo przy odsłuchiwaniu wiadomości z innego telefonu? Jak to działa?

Czy jest jakieś miejsce w menu gdzie moge ustawić przekierowania z podziałem na niedostępny, zajęty ,nie odbiera? Czy jednak trzeba sobie radzić kodami? (Kod przedłużający ilośc sekund "na nieodbieraniu" nie działa - trzeba dac kratkę zaraz po numerze poczty - dopiero wtedy kod na "nieodbiera" zadziała).
Jak na razie znalazłem tylko możliwość przekierowania wszystkich rozmów lub wyłączenie tego przekierowania w Ustawienia/Telefon.

P.S. Nawet nie szukam info na stronie Ery, bo tam sa takie kwiatki jak np to że *002# przywraca poprzednie przekierowania na poczcie, co jest nieprawdą bo ten kod przekierowuje wszysto ;-/