DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
 #291475  autor: sergogruzin
 07 paź 2008, 11:52
Witam wcozraj stalem sie szczesliwym posiadaczem IPhone 3G, ale mam pewien problem z internetem pniewaz nei chce mi sie w ogole laczyc.. na stronie orange znalazlem jak skonfigurowac Phona ale mam porblem poniewaz..

Apple iPhone 3G - Konfiguracja Internet po GPRS
Aby skonfigurować usługę Internet po GPRS na telefonie Apple iPhone 3G, należy postępować według poniższych wskazówek:


1. Naciśnij USTAWIENIA.
2. Wybierz OGÓLNE, a następnie SIEĆ i DANE PRZEZ SIEĆ KOMÓRKOWĄ.
3. Przejdź do APN i wpisz internet
4. Przejdź do UŻYTKOWNIK i wpisz Internet
5. Przejdź do HASŁO i wpisz Internet
6. Wróć do głównego menu wybierając kolejno SIEĆ, OGÓLNE i USTAWIENIA oraz klawisz WSTECZ.
7. Aby przeglądać strony Orange World, uruchom przeglądarkę SAFARI, wpisz w pasku adresu http://www.orange.pl i wybierz GO.


w moim Phonie nie ma takiej opcji jak DANE PRZEZ SIEC KOMORKOWA i nie ma APN tylo jest VPN..

czy mze miktos pomoc jak to ogarnac ? ;)

Pozdrawiam!!

 #291477  autor: yagi
 07 paź 2008, 12:13
Z jakiej sieci masz tego iKlocka? Z Orange czy z innego zrodla?

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #291478  autor: sergogruzin
 07 paź 2008, 12:16
orange prosto z salonu

 #291482  autor: wtd
 07 paź 2008, 12:35
To nie był domyślnie skonfigurowany? Nie dostałeś smsa konifguracyjnego? Może apple tak zrobiło ajfona że nie można go zdalnie skonfigurować.:( Ja w moim viewty zaraz po zalogowaniu się sima do sieci dostałem 2 smsy kongifuracyjne i wszystko elegancko śmiga, internet idzie z pakietów internetowych, generalnie jest elegancko :p

 #291483  autor: vinc
 07 paź 2008, 12:42
APN w iP Orange chyba standardowo ustawia pod siebie.

Obrazek

 #291484  autor: user_delete29
 07 paź 2008, 12:51
Zadzwon do BOK'u pod *100 - 1 PLN za rozmowe... ;P
Powiedz, ze nie mozesz go ustawic, i niech moze Tobie wysla wszystkie smsy konfiguracyjne, i pamietaj, zeby powiedzieli jakie sa piny do tych smsow.

 #291486  autor: quzo
 07 paź 2008, 13:07
w moim Phonie nie ma takiej opcji jak DANE PRZEZ SIEC KOMORKOWA i nie ma APN
masz orangutana i ustawienia są automatyczne dlatego nie masz opcji dane przez sieć komórkową jak byś miał JB to można to ominąć
jestem ciekaw po jaką cholerę daje orange ustawienia na stronie skoro jak się włoży kartę orange do któregokolwiek iphona to się ustawiają ustawienia orange i nic niemożna zmienić :D