DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #927962  autor: DaroDWa
 26 maja 2017, 09:52
Już jakiś czas używam słuchawki dokanałowe z ali, szukałem wtedy najlepszej relacji cena/jakość i wybór padł na Awei ES-800m. Pewnie dziś znalazłbym coś lepszego, ale na swój czas te były bardzo polecane. Ostatnio postanowiłem poszukać jakichś bardziej przyjaznych dla moich uszu, a przy okazji liczę na to, że będą miały dużo większe możliwości niż takie małe pchełki. Wiem, że mógłbym przejść się po sklepach i po prostu sprawdzić kilka modeli, ale liczę na to, że zostanę pozytywnie zaskoczony przez chińską myśl techniczną i znajdą się na aliexpress jakiś słuchawki nauszne, które pozytywnie zaskoczą mnie oferowaną jakością, a jeszcze bardziej ceną - oczywiście pozytywnie. Także ktoś, coś? Jakieś polecane modele? Nie jestem jakimś audiofilem, po prostu mają dobrze brzmieć, używane będą razem z telefonem. Byłbym zapomniał - interesują mnie raczej przewodowe modele.