DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #922952  autor: paker
 27 kwie 2017, 11:23
Czy ktoś stosował coś co mu pomogło?

Bo sam tracę już nadzieję, że to wyleczę

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
 #923583  autor: Optek
 02 maja 2017, 10:39
Kilka zasad przy leczeniu tego łupieżu: zmiana regularnie poscieli , higiena osobista, oraz kupno sobie odpowiedniego środka przy walce z łupeiiżem pstrym. Sam używalem serii Pityver. Wszystkich 3 kosmetyków. Czyli wcierki w skórę głowy, emulsji do ciała i szamponu na głowę.Swoja drogą to jesteś pewien,ze jest to łupież pstry? Pytam się ponieawz niektórzy mylą to z innymi chorobami.

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
 #923597  autor: paker
 02 maja 2017, 12:14
Tak ponieważ byłem u dermatologa i ten stwierdzilze jest to łupież pstry. I doradził mi nizorał, ktory używam od dwóch miesięcy i nic nie pomaga. No dobra na początku pomagało ale teraz to nie wiem czy skóra się przyzwyczaiła czy co ale już nic nie działa. A jakbym się chciał ponownie na wizytę zapisać to mógłbym dopiero za jakieś 7 miesięcy :(

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
 #923864  autor: Optek
 04 maja 2017, 12:40
Nizoral to nie jest lek na łupież pstry.... niech zgadnę. Byłeś u lekarza na fundusz? Pytam się ponieważ tacy goście bardzo czesto olewają sobie sprawę i wciskają jakieś głupoty. Kup sobie pityver. I jesi to dopiero nie pomoże ot idć do dermatologa prywatie Chociaż powinno pomóc.

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
 #924100  autor: paker
 05 maja 2017, 13:04
Po jakim czasie wyleczyłeś ? I gdie to konkretnie kupię?

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
 #924735  autor: Optek
 08 maja 2017, 13:22
No jakiś miesiąc... Tyle,ze zacząłem brać wcześnie jak tylko zobaczyłem plamki na skórze Nie wiem jak jest w przypdku takiego zapuszczonego łupieżu. Jest to jednak najmocniejszy środek na łupież pstry jaki jest w sklepach tak wiec na taki również powinno działać. Bo jak nie to to co innego? Kupisz w sieci, stacjonarnie również powinno być.

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.