DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #887762  autor: ManiacGSM
 18 wrz 2016, 01:00
Witam ,czy ktoś z Was korzystał z takich usług?
Szczególnie chodziło by mi o Katowice i miasta ościenne.
Proszę mi nie pisać abym sobie sprawdził oferty w googlu , bo ofert jest sporo , tylko chodzi mi o potwierdzone sprawdzone firmy. Pojazdy które mnie interesują to głównie najniższa klasa, najzwyklejsze popierdółki miejskie, aby najtańszym kosztem wynająć góra na dzień lub dwa.
Czy jest możliwość bez płacenia mega kaucji oraz aby odbiór pojazdu był bez konfliktowy.
Jestem osobą w miarę kulturalną i niepalącą i nie chciałbym potem niepotrzebnych spinek ,że pojazd jest zasyfiony lub ma uszkodzenia.

Proszę o wszelkie komentarze.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #982149  autor: kowalek
 09 mar 2018, 11:57
Podczas ubiegłych wakacji wypożyczyłem samochód /ciach/ na czas 14 dni i pojechaliśmy w 4 osoby na Chorwację. Udało nam się przy okazji załapać na promocję wakacyjną, z czego byliśmy bardzo zadowoleni :) wbrew temu co się powszechnie mówi o wypożyczalniach aut, nie mieliśmy żadnych problemów ze zwrotem kaucji, jak również nie zapłaciliśmy jakoś specjalnie drogo. Cztery osoby to nie jedna i koszty się ładnie rozłożyły. Doradzam zapoznać się chociażby z ofertą tej wypożyczalni i porównać z innymi:
/ciach/