DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #886460  autor: ManiacGSM
 08 wrz 2016, 01:30
Co sądzicie o tym brexicie?? Wiem ,że to nie najgorętszy news ,ale w końcu ktoś z Was ma tam rodziny , lub pracował dłużej ,lub krócej???

Jak to dalej wpłynie na tamtejszy rynek pracy, nie chcę nikogo obrażać , ale czy dalej będzie można tam jeździć lub latać do przysłowiowego ''mycia garów na kuchennym zmywaku''

Sam tam byłem w 2009-tym roku, po jakimś czasie niestety ''nie szła'' mi karta i wróciłem.
Nie dorobiłem się milionów ,ale to był dla mnie świetny czas. Poznałem całkiem fajnych ludzi i trochę zwiedziłem Londyn. Miałem nadzieję ,że ta furtka będzie dalej otwarta , a tu takie kwiatki. Niestety niektórzy mieszkańcy tamtej wyspy (nie odkrywam na nowo ameryki, tylko stwierdzam fakty) mają budyń zamiast mózgu, zaraz po glosowaniu czy wyjść czy nie wyjść z unii , wiele dzienników karmiło się tym faktem ,że dopiero > po < głosowaniu ! sprawdzali w wyszukiwarce internetowej co to jest unia, oraz brexit i jak to wpłynie na ich gospodarkę. :smt076 :smt077

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.