DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #884699  autor: kastiel
 29 sie 2016, 07:54
Hej.Czy ktoś moze podsunąć mi tutaj jakąś niedrogą wypozyczalnie aut w Krakowie? Szuka czegoś na weekend.
 #884715  autor: eryk_tr
 29 sie 2016, 09:34
Dopytaj się w Rent a Car:
---wymoderowano-Remington--- - nie jest to sieciowa wypożyczalnia ale sam kilka razy z niej skorzystałem. Mają samochody w dobrym stanie, wszystko jest nowe oraz ubezpieczone. Nie a problemow przy oddawaniu auta. W wypożyczalni tylko zapytali się czy wszystko jest ok. Nie było żadnych dodatkowych opłat jakie niestety ale zdarzały mi sie w przeszłości.
 #889419  autor: Marciak
 30 wrz 2016, 06:43
Sugerowałbym jeszcze zorientować się jak przedstawia się kwestia wynajmu samochodów w wypożyczalni ---wymoderowano-Remington---. Jedna z większych międzynarodowych sieciówek, raz mialem okazję korzystac. Cała procedura wynajmus samochodu prosta, zero formalności. Auta nowe, ubezpieczone. W przypadku wynajmu przez internet z wyprzedzeniem oferują duże promocje ( na przykład we wrześniu widziałem tam minus 15% na wynajem). Zdarza sie,ze oferują niewielkie samochody już od 50 zł dziennie.
 #893626  autor: Optek
 29 paź 2016, 11:38
A czy te wypożyczalnie sieciowe, typu ---wymoderowano-Remington---wypożyczają także wózki widłowe?

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
 #894071  autor: annabell
 02 lis 2016, 14:37
Teraz można niedrogo wynająć samochód w Krakowie, firmy prześcigają się o klientów, także nie powinieneś mieć problemu :p