DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

 #9010  autor: WitekT
 20 lip 2005, 20:05
Eeee... Nie jest ze mną aż tak źle... ;)

 #9011  autor: Piotr
 20 lip 2005, 20:09
Uspokoiłeś mnie :wink:
Przynajmniej w minimalnym stopniu :-D

PS. Jak by na to nie spojrzeć zrobił się tutaj niezły OT. Nie wiem co o tym sądzisz Witku ale chyba czas najwyższy zrobić chirurgiczne cięcie i zwyczajnie w świecie usunąć posty z mojej kutni z Jesito no bo i po co mają one zaśmiecać forum jeżeli z tego co widzę doszliśmy do zgody i zakopaliśmy wojenny topór 8)

Decyzję pozostawiam tobie Witoldzie :wink:

 #9015  autor: Irek
 20 lip 2005, 20:25
Jestem!!!

 #9018  autor: Piotr
 20 lip 2005, 20:54
Widzę, że Witek przeniósł naszą całą dyskusję (burzliwą) do jednego tematu; wesołe tematu :wink:
Mimo wszystko myślę, że warto wprowadzić tutaj korektę w postaci definitywnego wykasowania niektórych postów z pod jedyneczki (1).
Było tam trochę burzliwe i nieprzyjemnie, padło kilka nieprzyjemnych wyrazów, zwrotów itp. Mimo wszystko jakoś udało nam się z Jesito wyjść na prostą, zakopać wojenny toporek (sukces na skalę światową 8) ) z czego bardzo się cieszę. Po co jednak trzymać to co nie było przyjemne. Ja żałuję tego co napisałem bo w chwilach emocji człowiek różne głupoty pisze. Dlatego też zwracam się do Witka z gorąco prośbą o wykasowanie (definitywne) wątków o poczcie, cwaniakach etc. gdyż one zwyczajnie nie pasują do tego forum.

Te kilka cyferek jakie ubyją ze statystyk szybko odrobimy (spokojna głowa Wituś :!: ) a przynajmniej to co złe i nieprzyjemne nie będzie raziło w oczy.

Jak kogoś uraziłem swoimi wypowiedziami to przepraszam.

PS. Proponował bym rozpoczęcie rozmowy (tj. pierwszy post) w tym temacie od tego jak zaczeliśmy sobie z Jesito wyjaśniać, że lodówka to też człowiek :wink: tj. "Twoje też tylko pamiętaj, kontakt z lodówką może mieć zły wpływ na człowieka!"

Myślę, że da się coś z tym zrobić.

PS. Ten post też idzie do delete jak uda się ładnie wszystko uporządkować w tym temacie :wink:

 #9020  autor: Irek
 20 lip 2005, 20:57
Nie kasuj! Po co! Tworzymy historie! 8)

 #9023  autor: WitekT
 20 lip 2005, 21:10
Za późno... Ale u mnie nieprzewidziane kroki, których później można żałować, to normalka. ;)

 #9025  autor: Irek
 20 lip 2005, 21:19
No i wykasował! Może i dobrze!

 #9055  autor: Piotr
 21 lip 2005, 08:19
jesito pisze:Nie kasuj! Po co! Tworzymy historie! 8)
Jeszcze będzie nie jedna okazja aby tworzyć (pisać) historię i to nie taką jak wczoraj 8)

 #9056  autor: Piotr
 21 lip 2005, 08:20
WitekT pisze:Za późno... Ale u mnie nieprzewidziane kroki, których później można żałować, to normalka. ;)
He he Wituś wielkie dzięki. Lux robota. Masz u mnie wirtualne piweczko (opss ale jakoś emotoikonki z piweczkiem nie widzę :? )

Pozdrawiam.

 #9057  autor: Piotr
 21 lip 2005, 08:21
jesito pisze:No i wykasował! Może i dobrze!
Co było a nie jest nie piszemy w rejestr :-D

 #9063  autor: Irek
 21 lip 2005, 09:19
Piotr pisze:
jesito pisze:No i wykasował! Może i dobrze!
Co było a nie jest nie piszemy w rejestr :-D
Racja! 8)