DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #865487  autor: paker
 11 maja 2016, 12:18
Witam... przymierzam się do kupna butów głównie do biegania, zimą będą używane na halę i bardzo rzadko do gry na betonie.. wydać chciałbym około 150zł... no chyba, że warto dopłacić do innych (lepszych). Najbardziej interesuje mnie firma Adidas, bo mam Copa Mundiale i są bardzo dobre.

Co w tej cenie polecicie ? NO i jeszcze jedno. Czy buty do biegania w zimie czymś sie różnia od tych do biegania latem?

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
 #865489  autor: Morvius
 11 maja 2016, 12:31
Zaznaczam na wstępie, że linki do ofert i spamowe śmieci będą usuwane. Już dziś zamknąłem podobny temat co wyglądał jak bazar. Za spamowanie będzie Banowanie. Hej! :smt006

Klasyczny obserwator wątku.
 #865864  autor: orson_dzi
 13 maja 2016, 14:10
Albo do grania, albo do biegania. Biegając po ulicach w typowych butach do grania posadzisz sobie kolana, a grając w piłkę w butach typowych do biegania... Nie no to nawet ciężko nazwać graniem. Chyba, że masz na tyle niski poziom umiejętności, że nie robi Ci różnicy to, czy czujesz piłkę i możesz w nią czysto trafić, czy nie.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #867448  autor: Marina
 23 maja 2016, 11:37
Ja czytałam kiedyś na http://obk.pl/jak-skutecznie-spalac-kal ... -treningu/ , że ważne w treningu jest byś lekko zjadł i potem to spalił. Organizm jest jak samochód bez paliwa nie przędzie a tak sobie potem pomyślałam( jak przeczytałam twoje zapytanie) że auto musi mieć tez dobre opony ttak jak my buty. Teraz ja jadę pooglądac jakieś konkretne dobre bo miałam takie trampki z targu.. niezle musialy stawy być obciązone..
Ostatnio zmieniony 27 maja 2016, 11:27 przez Marina, łącznie zmieniany 1 raz.