DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #856514  autor: Marciak
 16 mar 2016, 07:24
Witam. Chcę kupić zmywarkę do zabudowy z panelem zewnętrznym, 45, klasa AAA, ale nie mam zielonego pojęcia jaką. Z tego co czytałem tutaj na forum to niezawodne są Boscha i Candy i z takich bym chciał ale jaki model??!! Cena? Myślę ze cena to max 3000zł.

Proszę o jakieś propozycje
z góry dziękuję i pozdrawiam. :smt006


Edit. Morvius
 #857076  autor: Voltman1988
 19 mar 2016, 09:54
Masz 3000 tys i masz problem. Kup za max 2000zl. Gwarantuje terz umyje. A za 1000 jedz z rodzina na wycieczke
 #857179  autor: Janek33
 19 mar 2016, 18:21
Bosh jest dość drogi. Stawiałbym na Candy. Sam obecnie mam w zabudowie zmywarkę tej marki Kupowałem jednak dwa lata temu tak więc nie powiem Ci jaki model. Musiałbyś rozejrzeć się sam. WIem jednak,że jest bardzo dokładna, odmywa praktycznie cały brud z garów. Ma wiele programów oraz można kupować do niej nawet te najtańśze tabletki a i tak wszystko odmyje. W poprzednim mieszkaniu mieliśmy zmywarkę innej firmy i na naczyniach powstawały zacieki. Tutaj nie ma takiego problemu . NIe ma żadnych zacieków.
 #883619  autor: Optek
 21 sie 2016, 12:27
Tak na marginesie czy są jakieś pralki które można zabudować?

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
 #883711  autor: pakierhakierxd2
 22 sie 2016, 08:54
Ja mam za ponad tysiaka i już działa parę lat Beko :) ,więc wcale nie trzeba kupowac za 3000 :)

Pozdrawiam :)
 #883716  autor: Maly745
 22 sie 2016, 09:55
Marciak pisze:Witam. Chcę kupić zmywarkę do zabudowy z panelem zewnętrznym, 45, klasa AAA, ale nie mam zielonego pojęcia jaką. Z tego co czytałem tutaj na forum to niezawodne są Boscha i Candy i z takich bym chciał ale jaki model??!! Cena? Myślę ze cena to max 3000zł.

Proszę o jakieś propozycje
z góry dziękuję i pozdrawiam. :smt006


Edit. Morvius
Nie kupuj zadnych wynalazkow a tym bardziej w sklepach typu neonet i podobne, moge Ci polecic z czystym sumieniem bosha SPI69T75EU, bedziesz zadowolony, zmywarka to urzadzenie ktore ma dzialac bezawaryjnie kilkanascie lat nie ma co oszczedzac na tych rzeczach szajs za 1tys lub 1,5 to dla ludzi ktorym tylko zalezy na chwaleniu sie dookola ze maja zmywarke a ze nie uzywaja jej to inna sprawa brak na srodki do zmywarki :D
 #884029  autor: kastiel
 24 sie 2016, 10:36
Optek pisze:Tak na marginesie czy są jakieś pralki które można zabudować?

Pewnie,że można. Sa nawet specjalne modele pralek do zabudowy aczkolwiek sam takiej nie polecam bo potem jakbyś chcial ją przestawić do łazienki mógłby być problem. Lepiej bedzie jak kupisz sobie jakiegoś fajnego slima. Dobre pralki slim ma ---wymoderowano-Remington---.
Ta:
---wymoderowano-Remington---
ewentualnie ta:
---wymoderowano-Remington---
 #903291  autor: marena
 03 sty 2017, 12:05
Teraz to już chyba wszystko, albo prawie wszystko można zabudować. Co do zmywarek do zabudowy, to trafiłam ostatnio na taką porównywarkę cenową z tego serwisu ---wymoderowano-Remington---, może być to dosyć pomocne, jeżeli ktoś szuka takiego sprzętu i chce się przekonać, w jakich sklepach i za jaką cenę można je znaleźć.