DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #838589  autor: Niezgodna7
 06 gru 2015, 12:12
Witam.
Czasem wywiązują się dyskusje w tematach, a moderów drażnią rozmowy nie na temat i wycinają do kosza, to tu by można część ich przenosić.
Także i ja - czy kogoś pozdrowić, poinformować, pogadać ogólnie, etc. zakładam ten luźny kątek.
*
do ManiakGsm:
to Was jest dwóch, czy Ty jeden? (gsm Maniak)
;-)
Ostatnio zmieniony 14 gru 2015, 19:13 przez Niezgodna7, łącznie zmieniany 1 raz.
 #838642  autor: ManiacGSM
 06 gru 2015, 16:53
Sie ma ,teraz dopiero od kilku minut dorwałem się do komputera.

Calm7 -''nas'' jest jeden. Jeżeli któryś użytkownik ma blisko brzmiący nick to zbieg okoliczności.

ManiacGSM jest tylko jeden.

A co do gadania o wszystkim i o niczym to jak najbardziej masz racje hydepark jest do tego najlepszym miejscem ,żeby nie robić ''szitu'' w innych tematach.

A i jeszcze jedno pytanie -w opisie masz nokia 5230, czy Ty na prawdę mordujesz się z tym modelem na co dzień?

:smt025

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #838720  autor: Niezgodna7
 07 gru 2015, 00:05
Siema.
A skąd ,,morduję"? przecież to bardzo fajny telefonik, dobrze działa, jest kompaktowy, mały i net śmiga
:- )
Z racji tego, że to ostatni model - sztuka, nie mogę go tak maltretować, używam innego w pracy (hammero podobnego) a 5230 do moderacji ,,fajne filmy w tv"

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #838731  autor: ManiacGSM
 07 gru 2015, 03:00
Nie bardzo kumam-fajne filmy w tv. Jesteś moderatorem w TVP 1 ? :twisted:

miałem 5230, internet jak to internet w symbianie-średnio.

Najbardziej złamało mi to serce ,że gps działał jak chciał a czasem szare pole-lata chyba 2011-2012,
wtedy jeszcze bardzo wierzyłem w nokie i symbian-a i głównie też z tego powodu zakupiłem na aukcji używkę.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #838734  autor: bazooka
 07 gru 2015, 07:28
@Maniac - właśnie złamałeś Karolkowi serce... okazując, że nie wiesz co to jest kącik "fajne filmy w TV" - na forum... :mrgreen:

Biorę czasem do ręki swego SE Satio na Symbianie (trzymam go, bo nie wcisnę nikomu zawieszającego się dotyku) i naprawdę nie wiem jak można cokolwiek na nim robić obecnie...
A służył mi przez 2lata jako NAVI oraz aparat (12MPx) - jednak przeglądanie neta itp to był koszmar, apek jak na lekarstwo (jedną kupiłem nawet, by zwis dotyku nie rozłączał mnie przy połączeniu - blokada klawiatury). To był ostatni fonik, który korzystanie z neta ograniczał mnie do korzystania z komunikatora Palringo :)

Dreszcze mnie przeszywają jak pomyślę o używaniu obecnie takiego fona, to jak ćwiczenie silnej woli, a może dla niektórych dawanie sobie jakiejś pokuty...
Chce ktoś odkupić :?: :)

P.S.
Mimo że piszę tu, na tym forum nierealne jest to by taki temat się utrzymał i korzystała z niego moderacja do takich przenosin... Naprawdę @Calm chyba nie zdajesz sobie sprawy ile to by było zabawy z takim przenoszeniem postów, tak by Tobie i innym dogodzić. Prawie żaden z Zielonych tu nie ma zapału i ciągoty do utrzymywania porządków - ja też bym nie miał.
Jedyne co można oznaczyć, że to temat Calma7 i jak coś to można tu walić do Niego...
P.P.S.
A może każdy aktywny użytkownik założy taki temacik i będzie porządek :?: :D
Jak chce gdzieś odpisać zbaczając nieco z tematu wali to w takim swoim temacie i daje linka na co odpowiada.
 #838803  autor: ManiacGSM
 07 gru 2015, 15:00
dalej nie rozumie ocb z tymi filmami :?

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #838830  autor: Niezgodna7
 07 gru 2015, 16:35
Maniac :-D
zapraszam:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... &start=405
*
Bez ooka: a mi to wisi z tym moderowaniem: nie? to nie.
Żeby nie marudzili i kasowali, to tu będę się starał wrzucać odpowiedzi
**
Dobrze net działa na 5230, nawet na 2G. Mała i zgrabna, wiesza się tylko raz na 20 włączeń
:-D

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #839052  autor: ManiacGSM
 08 gru 2015, 13:07
Calm7 -muszę to powiedzieć na głoś- Jesteś hardkorę. Byłem przed chwilą na tym linku, masssakra , jak Ci się chce tyle klikać tyle w klawiaturę. A tak z innej beczki to Jennifer Love Hewitt mogła by być moją żoną. :smt007

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #839115  autor: Niezgodna7
 08 gru 2015, 19:41
hehe fajna dziewuszka -najbardziej w komediach lubię ją oglądać.
PS. to możesz cho'c na nią popatrzeć - co dzień o 7:20 i 17:00 na tvn7
:- )

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #839121  autor: ManiacGSM
 08 gru 2015, 20:26
Często oglądam ten serial-połykaczka węży-znaczy się zaklinaczka duchów :lol:

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #840084  autor: Niezgodna7
 13 gru 2015, 16:40
bez ooka.
nie będę czekał, aż do kosza wyrzucą:
Calm7 ano "widzieć" mnie nie
mogłeś,bo się dawno nie produkowałem
tu:)
Ale zaglądam od czasu do czasu,trzymam
rękę na pulsie.
Widzę nowych użyszkodników,niektórzy
starzy nicki pozmieniali jak @sebusy alias
bazooka,czy @ Emsi alias Rosolak
aktualnie chyba Rebeliant.
Kończę OT,bo mnie zaraz @divhash
zmoderuje;)
############
Karolek - teraz prawdziwy test czujności
dla modów i Twojego tematu... : -) ...bo ja
też dołożę swoje by przywitać
Jedynkowicza Kope lat...
Rosolak poszedł w abo (czyli na ciemną
stronę mocy) by nie musieć użerać się ze
mną na każdym kroku... a ja miałem
swoje powody by nicka zmienić (nie
związane z aktywnością na telepolis)
A teraz w temacie:
Pozwolę sobie skomentować zapowiedzi
Klucza (choć nie jestem już aktywnym
użyszkodnikiem tej sieci): tak jak oferta
międzynarodowa jest atrakcyjna w
Kluczyku, tak jak się przeanalizuje co
wypisuje przedstawiciel na tym forum,
czyli wesoły człowieczek, to podjęcie
tematu nolimitu w ofercie krajowej w tej
sieci to jest jakieś totalne
nieporozumienie - gdzie będzie wtedy ta
opłacalność
Jak to było? - post: viewtopic.php?
f=22&t=71806&start=1455#p836973
Okey - nie ubiegajmy faktów, jednak chyba
ktoś chce znowu mnie strasznie rozbawić
- tym razem już nie tylko ironią na tym
forum
##### end copy ####
Pałeczki - produkuj się, bo całkiem zapomną , że istniejemy
:-D :-D

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

111

 #840199  autor: Niezgodna7
 14 gru 2015, 09:06
Calm7 no jak nie masz gdzie iść?
A Fakt to co?
Ustawiasz na sztywno roaming tej
sieci,która ma u Ciebie najlepszy zasięg i
już,dla chcącego nic trudnego.
od 111
#######
Nie ineresuje mnie nic i nickolwiek na bazie plejozy.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #840201  autor: Golarz Filip
 14 gru 2015, 09:13
Mam do Was pytanie: jaki jest sens, poza dowaleniem pracy modom, by pisać nie na temat w wątku o Klub Mobile a potem zrobić zgłoszenie, bo te posty przenieść tutaj? Nie możecie tych rozmów prowadzić tutaj? Rozumiem zabawa przednia, ale postawcie się w sytuacji użytkownika który wczorajszego wieczoru chciał poczytać o ofercie Klucza a trafia na Wasze rozmowy zupełnie nie związane z wątkiem.
 #840299  autor: Niezgodna7
 14 gru 2015, 16:34
Golarz - a co ja mogę poradzić... próbowałem... Widzisz sam, że woleli w Kluczu pisać niż tu, w pełni swobodnie.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #840300  autor: Golarz Filip
 14 gru 2015, 16:37
Wiem, widziałem, że skopiowałeś ;) Zapomniałem Ci podziękować, bo roboty przez to jakby mniej. Sam bym pogadał ale czasu ostatnio co raz mniej. Zaglądam tylko od wielkiego dzwonu do HP zobaczyć co tam polecasz do oglądania ;)
 #840302  autor: Niezgodna7
 14 gru 2015, 17:01
aa no to dobrze, że zaglądasz
:-)
przypomnę, że najmniej sensowne filmy, to te, które rozpoczynam z małej litery.
PS.
nie ma za co dziękować, bo efekt mizerny, hehe

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #840314  autor: bazooka
 14 gru 2015, 18:23
Golarz Filip pisze:poza dowaleniem pracy modom
To żeś pojechał...
Kto tu "pracuje" :?:
Naprawdę - podałem propozycję mianowania Gregrina modem, jest napalony i chętny do takich prac jak wejść w temat (w którym zgłosiłem posty) zaznaczyć ptaszkiem które i przenieść tu...

Także dla tego wczorajszego użytkownika, który chciał przeczytać mogłeś to jednak @Golarz przenieść jak już odczytałeś zgłoszenie...
Odpowiadając na pytanie: "jaki jest sens?" - to sensu wiele spraw i rozwiązań na forum nie ma, a jednak trzeba tolerować... a tak na poważnie, to potrzeba chwili jednak wygrywa - wywiązuje się wymiana zdań i tyle, pół lub 2/3 postu jest OT - choć wśród tych postów delikatnie nawiązywaliśmy do tematu to jednak nie udało się utrzymać dyskusji w temacie Klucza w większym procencie. Mogłem nie musiałem, zgłosiłem, bo odczułem taką potrzebę - a że nie ma ŻADNEGO moda na "dyżurze" poszło tyle postów co poszło - byłyby przeniesione w odpowiednim czasie to by już niczego tam niepotrzebnego nie było...
Nie mam do Ciebie pretensji @Golarz, pokazuje tylko jak wygląda moderacja na tym forum - a na przykład pomysł Carolka oraz mój by takie o to temat tworzyć kompletnie nie znalazł uznania czy może jednak większości Zielonym się nie chce... "pracować"...
 #840320  autor: Golarz Filip
 14 gru 2015, 18:35
Po prostu nie zrozumiałem Bazooka pierwotnie jaki ma sens ten akurat wątek. Z racji trwającego sezonu piłkarskiego byłem trochę poza obiegiem forum, ale już się powoli ogarniam i obiecuję poprawę ;)

Bóg mi świadkiem, od tej pory każdy post wolno rynkowy ( w sensie, nie na temat ) przenoszę tutaj i zobaczymy co z tego wyniknie ;) Nie ukrywam może być niezły misz masz, no ale to na wyraźne Wasze życzenie ;)

Jak by była sytuacja, że ktoś Wam od TEJ PORY taki wolno rynkowy ( w sensie nie związany z tematem głównym ) post usunie do kosza, to dajcie znać; przeniosę go magiczną pałeczką do tego wątku.
 #840335  autor: Niezgodna7
 14 gru 2015, 19:37
Bez ooka
Temat jest nowy, nie każdy wie, zna, etc.
Poza tym to mój temat - a nie administracji dla moderatorów, by robili to, co ja chcę...
temat się nie przyda, trudno, sam se tu będę spamował
;-)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #840548  autor: Niezgodna7
 15 gru 2015, 17:26
przez Maks SIM
» Wt, 15 grudnia 2015,
17:15
Calmuś - oczywiście na świętą też ładny
spis zrobisz?:)
##### end copy copy ####
----
Maks.
Nie wiem czy będzie ładny, tyle że sporo przy tym dłubania będzie.... jeśli tylko czas pozwoli i siły...
:-)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis