DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #773129  autor: Chemicalifornia
 27 gru 2014, 16:51
^^ Ale sebusy ma rację.
Wrzucając wszystkich do jednego worka raczej pokazujesz swoją ignorancję, albo niewiedzę.
Czym innym jest Korea, czym innym Japonia, a czym innym Chiny... I inne mają kultury i podejście do pracy itp.
Z Tajwanem jest taki problem, że oficjalnie nie jest uznawane jako państwo. No i to jest Republika Chińska.

3210>6210>6210>6310i>6021>K800i>iPhone3GS&E66>GalaxyNoteII&E6-00> One M9 & Xperia Z1 & Galaxy Note II
In all those mysteries you're taken by surprise
You never thought to see that look was in his eyes
 #773207  autor: ciekawy
 27 gru 2014, 22:06
jemu wiele rzeczy nie odpowiada o wszystkiego się czepia,

chodziło mi o to żeby nie dzielić tamtego rejonu świata tylko pisać o markach z wszystkich krajów rejonu Chin czyli krajów bliskich Chinom też
 #773220  autor: bazooka
 27 gru 2014, 22:59
P.S.
Rozumiem, że to dla Ciebie zbyt trudne zrozumieć, że może ktoś być bliżej racji niż Ty...
Mam nadzieję, że większość użytkowników tego forum niedługo pojmie, że najlepszym sposobem na takie wypowiedzi na tym forum jest po prostu ich ignorowanie.

W temacie nazywania "chińskimi" krajami kraje "bliskie" Chinom - radzę zapoznać się z kilkoma faktami i spróbować zwrócić się np do firmy Samsung z zapytaniem czy czują powiązanie z chińską gospodarką, czy czują się "chińską" firmą - o to samo należałoby zapytać HTC i inne:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Samsung
http://pl.wikipedia.org/wiki/HTC

Wracając do postu zapoczątkowującego ten temat to napisz @Chemic co miałeś dokładnie na myśli, bo w pewnym momencie zajarzyłeś, że to źle zabrzmiało i nie mogłeś edytować itp.
Napisz jeszcze raz co miałeś na myśli, bo rozumiem, że kierujesz pytanie do tych co nie kupują tych najpopularniejszych marek, dlaczego wybierają inne, tak :?:
Zrozumiałem założenie, że ludzie kupują te inne dlatego, bo uważają, że są w czymś lepsze :?:
Czy nie pomyślałeś, że 20-30% ceny wyrobów np firmy Samsung to koszt marketingu - że niczym innym oprócz logo nie różnią się od np Lenovo - że jeśli ktoś kupił te inne Huaweie czy Alcatele i się do nich przekonał, nigdy nie dołoży ileś % kasy tylko za to by mieć Samsunga :?:
Swoją drogą, mam sprawdzone wyroby Alcatela i naprawdę szczerze polecam, teraz przekonuje się do Huawei (chwalę sobie również tablet Lenovo) - kiedyś kupowałem tylko SonyEricssony, ale odkąd niespodziewanie jeden mi się zepsuł stwierdziłem, że należy spróbować czegoś tańszego i zaoszczędzić 400-500zł i kupić sprzęt mniej znany o podobnych parametrach. Co myślisz :?:
 #773234  autor: ciekawy
 28 gru 2014, 00:34
nie widzisz, że on chce zepsuc temat ?

jeśli piszemy o chińskich teefonach to o koreańskich, japońskich i innych z bliskiego rejonu Chin nie możemy pisać bo te państwa są poza obszarem samych Chin ?

to o firmach zagranicznych które mają filie w Polsce też nie można pisać bo można się narazić na to, że taki napisze, że to nie jest telefon wyprodukowany w Polsce tylko np w Holandi, a jak tak to nie wolno pisać o nim jak o dostępnym w Polsce tylko dostępnym w Polsce przez filię holenderską albo firmę zależną ?

i zamiast pisać o telefonach z rejonu świata Chin piszemy o tym co napisał sebusy, któremu zawsze źle
 #773267  autor: bazooka
 28 gru 2014, 10:13
Z góry przepraszam za OT, ale jestem już zmęczony psychicznie...
ciekawy pisze:nie widzisz, że on chce zepsuc temat ?
...
i zamiast pisać o telefonach z rejonu świata Chin piszemy o tym co napisał sebusy, któremu zawsze źle
= (równa się) =

Trollowanie
 #773290  autor: ciekawy
 28 gru 2014, 12:21
czy ty człowieku musisz się zawsze wszystkiego czepić ?

nie umiesz dyskutować normalnie trollu ?

jak się odezwiesz w jakimś temacie to zawsze trzeba z tobą toczyć szczegółową duskusje na temat błachy którego się czepisz,

mam cię już powyżej uszu