DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #736704  autor: ciekawy
 01 sie 2014, 02:48
temat o giełdzie, osoby które grają na giełdzie mogą się wypowiedzieć czy warto grać na giełdzie, jak długo już jesteście na giełdzie, macie zyski czy straty i wszystko inne o czym chcecie napisać co się tyczy giełdy
 #896376  autor: lucki123
 20 lis 2016, 02:34
Witam. Zacząłem grać na giełdzie jakieś 4 miesiące temu (wcześniej z pół roku czytałem na ten temat). Powiem szczerze, że w tym czasie bywało różnie. Czasem byłem na plus, czasem na minus. Ostatecznie jednak udaje mi się od dłuższego czasu utrzymywać tendencję zwyżkową. W mojej opinii warto grać na giełdzie, ale najpierw trzeba się solidnie przygotować. Ja na przykład dużo czasu spędziłem używając kont demo (np. tutaj: ---wymoderowano-Remington---). Nie daje to może pełnego obrazu czym jest inwestowanie na giełdzie, ale można się sporo nauczyć ;)
 #896964  autor: rockyrock
 24 lis 2016, 12:27
a ja z doświadczenia wiem żeby lepiej nie traktować tego jako sposób na życie tzn jako główne źródło dochodów. Czasem długo długo może być dobrze, przyjdzie dzień gdzie spadasz na sam dół.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2018, 15:30 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: [b][color=#FF0000]---wymoderowano-Remington---[/color][/b]
 #897553  autor: His222
 27 lis 2016, 21:25
Tutaj gadają o giełdzie ---wymoderowano-Remington--- wypowiedzi osób które grają.