DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

 #423939  autor: babeo
 19 sie 2010, 12:39
staruch pisze:ainA napisał/a:
poki co pracuje gdzie pracuje... chyba Tobie nie musze pisac gdzie

gdzie pracujesz:D?
Ja wiem, żr to HP, no ale powstrzymajmy się ze zbędnym offtopem, czyli Aniu gdzie pracujesz?

 #423944  autor: Rafix
 19 sie 2010, 13:10
Flirt miesiąca... A praca w CC raczej nie jest zawodem przyszłości.

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #423950  autor: staruch
 19 sie 2010, 13:26
Rafix pisze:Flirt miesiąca... A praca w CC raczej nie jest zawodem przyszłości.
dla studentów jak znalazł.
Chyba że awansowałbym na kierownika :shock:

pozdro

 #423955  autor: Stefek
 19 sie 2010, 13:42
ciekawe Rafix gdzie ty pracujesz :D

 #423956  autor: staruch
 19 sie 2010, 13:47
dla desperatów moglbym polecic platformy wiertnicze

pozdro

 #423970  autor: Rafix
 19 sie 2010, 14:46
Czy ja wiem, że tak dla studentów... Ja tam bym wolał inną pracę - żeby przynajmniej nie była taka monotonna i mieć szansę się jakoś wykazać bardziej.

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #423971  autor: Stefek
 19 sie 2010, 15:01
no to musi drogi Rafixie zostac Żigolakiem!

 #424006  autor: thonka
 19 sie 2010, 17:35
staruch, ainA, naprawde robicie sie nudni...
moglbym jeszcze z pamieci wymienic przynajmniej 5 nastepnych konsultantow z grupy TP wiec darujcie sobie te glupie gadki gdzie kto z was pracuje, albo pogadajcie sobie o tym na PW.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #424051  autor: ainA
 19 sie 2010, 21:21
Rafix pisze:praca w CC raczej nie jest zawodem przyszłości.
zgadzam sie w 100% ale ma pewne aspekty ktore mnie sklonily zeby sie na to zdecydowac ;)

a co powiecie o ubezpieczeniach samochodowych?? samochod przeciez kazdy musi ubezpieczyc ;) jako dodatek OFE, to tez kazdy musi w pewnym momencie sobie wybrac :)

 #424056  autor: babeo
 19 sie 2010, 21:46
ainA pisze:a co powiecie o ubezpieczeniach samochodowych??
ten kto ma samochód, to ubezpieczenie też ma. W sumie to dziwę się Tobie czy piszesz poważnie. 25latek, a takie podejście. Ubezpieczenia czy ofe to dobra jako dodatkowy zarobek, a nie żeby to było głównym zawodem :roll:

 #424060  autor: ainA
 19 sie 2010, 21:57
no a dlaczego nie?? moja siostra ma biuro ubezpieczeniowe (wspolpracuje z wieloma firmami) ale jakos nie slyszalam zeby narzekala... nie jest to jej dodatkowa praca... OFE owszem, jak wspomnialam na poczatku jako dodatek...

 #424062  autor: babeo
 19 sie 2010, 22:18
W taki razie wyrażaj się konkretnie. Najczęściej ofe czy ubezpieczenia załatwiają osoby, które od znanych firm biorą tylko nazwę, a sami moją własną działalność i liczą tylko na siebie. Wtedy sami szukają klientów itp - a w takim wypadku jest to masakra, czysta akwizycja.

 #424071  autor: helmutthegreat
 19 sie 2010, 22:49
Vieslav pisze:a anatomia, biochemia, biofizyka, etyka, ekonomia (sic!) w takim samym zakresie
Chyba żartujesz ;)

Ale napisałeś, że od Twojego skończeniu AMu trochę czasu minęło, więc pewnie po prostu nie wiesz jak to teraz wygląda.
Stoma ma oczywiscie na początku te same przedmioty co lek, ale są one dosyć mocno okrojone. Dowodem na to jest fakt, że nie da się od wprowadzenia ECTS'ów przenieść ze stomy na lek bez nadrabiania calych przedmiotów, a w 2 stronę trzeba tylko nadrobić pojedyncze tematy (głowa i szyja z anato, odontogeneza z histo).
Stoma oczywiście twierdzi, że ma to samo, ale chociażby porównując pytania z egzaminów można temu spokojnie zaprzeczyć ;) Ale z 2 strony mają dodatkowe przedmioty, na 1 roku to była protetyka.


Ja stawiam na kierunki medyczne. Co prawda zarobki niekoniecznie są świetne, ale praca pewna. Co ciekawe na rezydenturze zarabia się ~3k, ale skończenie specjalizacji nie oznacza podwyżki zarobków. Często oznacza znaczacą obniżkę jak sie pójdzie pracować do państwowego szpitala. Rozsądne zarobki zaczynają się dosyc późno, ale ze znalezieniem pracy nie ma problemu.

Jest: BlackBerry 9700 + Nokia E51

Było: Samsung I550w, Motorola E8, Nokia E52, i200, SE K530i, Nokia E50, E590, Motorola Z6w, Motorola V3, Siemens CXV 70, Nokia 3100, Nokia 8210,



http://www.lastfm.pl/user/dzoners

 #424098  autor: Vieslav
 20 sie 2010, 07:56
Vieslaw - gratuluję talentu :) Właśnie takich ludzi nam trzeba w tym kraju :)
Nie ma czego, nie pracuje w zawodzie, przekwalifikowuje się.
ciekawy jestem jakie skutki przyniosłby fakt wprowadzenia w Polsce legalizacji narkotyków
Dla służby zdrowia na pewno katastrofalny, co na pewno zwiększyłoby składki aby jakoś związać koniec z końcem.
no i prostytutki nie placa podatków! żyć nie umierać!
Płacą. Wszyscy płacą. Idziesz do sklepu: VAT, rozmawiasz przez telefon: VAT. itd
ale powtarzam ze chodziloby mi o zawod ktory jest rwnież odpowiedni dla faceta
Nie pisz głupot, facet też może być prostytutką.
na rezydenturze zarabia się ~3k
To teraz aż tyle zarabiają? :shock: Jeszcze nie tak dawno temu było to max 1500zł. Chyba, że ktoś pracował dodatkowo lub kombinował tak, że jego doba miała 30 lub 40 godzin.
Ja stawiam na kierunki medyczne. Co prawda zarobki niekoniecznie są świetne, ale praca pewna.
Niestety nie po każdym. Wspominałem już o dietetyce, nie będę się już powtarzał. Elektroradiolodzy też nie mają wesoło - rynek się nasycił.

 #424102  autor: Rafix
 20 sie 2010, 09:17
Vieslav pisze:
Vieslaw - gratuluję talentu :) Właśnie takich ludzi nam trzeba w tym kraju :)
Nie ma czego, nie pracuje w zawodzie, przekwalifikowuje się.
bardziej chodziło mi tutaj ogólnie, o to, że nie musisz kuć i zarywać nocy, żeby coś umieć i wiedzieć. W dzisiejszych czasach coraz mniej jest osób, które uczą się zrozumienia a nie wykucia na pamięć. A potem jest jak jest, że może ktoś ma wiedzę książkową, ale o zastosowaniu może tylko pomarzyć.

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #424227  autor: staruch
 20 sie 2010, 19:05
hmm..podobno że piloci mają dobrze...albo ludzie zajmujacy sie dostawą waznych towarów...
Na akademii morskiej w gdynie jest taki kierunek jak nawigacja i transport...mozecie cos o tym powiedziec?stary zanjomy podobno ladne pieniadze na tym bije nei wiem ile w tym prawdy

pozdro

 #424299  autor: Vieslav
 21 sie 2010, 09:24
Rafix, jedyne przedmioty, jakich musiałem uczyć się na pamięć to farmakoekonomika, zarządzanie ZOZami i administracja. Resztę rozumiałem i nie potrzebowałem się uczyć.
staruch, a może wstąp do zawodowej armii? To jest dopiero zawód przyszłości. Pracę dostaniesz, pensje ładną, mieszkanie i szybką emeryturę.

 #424302  autor: staruch
 21 sie 2010, 10:00
Vieslav pisze:a może wstąp do zawodowej armii? To jest dopiero zawód przyszłości. Pracę dostaniesz, pensje ładną, mieszkanie i szybką emeryturę.
calkiem ciekawa opcja...

pozdro

 #430226  autor: kentaro666
 18 wrz 2010, 11:36
Mi tam się widzi pośrednictwo w sprzedaży nieruchomosci :D
Prowizja od sprzedanej nieruchomosci 1.5%, dom powiedzmy za 300 000 do kieszeni wpada 4500 :D
Do tego nie jest to praca, że siedzisz w pracy od 8-15, wystarczy dobra stronka w necie i interes się kręci :D
Tylko najpierw trzeba studia skończyć, zaczynam od października I rok Gospodaka przestrzenna :D

[scroll]I'm Devil I Love Metal[/scroll]

 #430252  autor: wtd
 18 wrz 2010, 13:17
Tylko wiesz, takiego domu to co dzień nie sprzedajesz :)
Poza tym konkurencja na tym rynku jest dość duża.