DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

 #434107  autor: PLAY
 07 paź 2010, 17:03
Hmm... zawód przyszłości: Zarobić a nie narobić się. :P
Słyszałem od znajomego, że najlepiej to kształcić się w branży Telekomunikacji.
Taki szef, spec od marketingu u operatorów telefonii komórkowej, potrafi zarobić około 100 tysięcy na miesiąc.

[center]» Darmowy Starter Play Fresh «[/center]

 #434208  autor: staruch
 08 paź 2010, 08:36
babeo pisze:A jaki rodzaj umowy?
o prace oczywiscie tyle ze na miesiac bedzie okres probny to pewnie zlecenie dostane

[ Dodano: 2010-10-08, 08:37 ]
PLAY pisze:Słyszałem od znajomego, że najlepiej to kształcić się w branży Telekomunikacji.
nie jest tak łatwo zostać takim szefem;)

pozdro

 #458440  autor: simian raticus
 07 lut 2011, 20:45
Najspokojniejszy zawód to leśniczy albo stróż!

Już się więcej nie zakocham, bo nie warto! Nigdy i to przenigdy! Żona w kiblu Ci narobi i . . . potem konto obrobi! Córka Twoja też się nie narobi . . .

 #458689  autor: znawca
 09 lut 2011, 01:13
simian raticus pisze:Najspokojniejszy zawód to leśniczy albo stróż!
Chyba anioł stróż :-D

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #458691  autor: DeLirQa
 09 lut 2011, 02:07
Moje plany na zawód chyba legły w gruzach. Chciałem ukończyć transport na Politechnice Warszawskiej, być logistykiem bądź wybrać i szkolić się w specjalizacji telekomunikacja lecz chyba nie dotrwam do następnego semestru :/ Ale mam jeszcze jeden alternatywny kierunek, a mianowicie gospodarkę przestrzenną :)

Miałem: Sagem myX5m, Siemens C75; J700; N73; ME45; K310i; X700; S7220; S8300 x2; KP500; U8500; N8; KE970; E2600.
Teraz mam:Alcatel One Touch Idol+8GB, Samsung G810, Samsung U900.

 #458696  autor: znawca
 09 lut 2011, 07:38
DeLirQa pisze: a mianowicie gospodarkę przestrzenną :)
Polecam :D
Na pewno lajtowo i dużo łatwiej w porównaniu z tym, co masz teraz na politechnice :wink:
+ niestety bez zrobienia osobnych uprawnień niewiele zdziałasz po tym kierunku...

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #458699  autor: kwintolp21
 09 lut 2011, 08:01
Nie sluchaliscie babci:) Dwa zawody ktore pomimo wojen, ubustwa i glodu beda mialy prace? Lekarz i Ksiadz :D. Ja wybrale to pierwsze i nie zaluje bylo ciezko ale przestawilem sie na ten tok zycia dodatkowo prowadze firme (wspolprowadze) dzieki czemu sam sie utrzymuje. Na chwile obecna po wprowadzeniu kontraktow lekarz za 8h dyzur moze dostac okolo 2500zl malo? Takich dni 10 w miesiacu dodatkowo pogotowie (nocna zmiana to 50zl/h) i uslugi prywatne zbiera sie ladna sumka... Studia natomiast wymagaja wielu poswiecen. Albo ktos jest zdeterminowany dla $ albo z powolania.

 #458725  autor: wtd
 09 lut 2011, 12:14
znawca pisze:Na pewno lajtowo i dużo łatwiej w porównaniu z tym, co masz teraz na politechnice
Oj tak, jak czasami słucham kumpli którzy to studiują na UW to mam wrażenie że oni tam nic nie robią ;s

 #458757  autor: maniek89
 09 lut 2011, 16:22
kwintolp21 pisze:i Ksiadz
z ksiedzem to nie powiem bo narod coraz bardziej sie degeneruje i do kosciola chodzic nie chce ;p

 #458780  autor: orson_dzi
 09 lut 2011, 17:39
maniek89 pisze:narod coraz bardziej sie degeneruje i do kosciola chodzic nie chce ;
Dopuścić PiS do władzy, to Cię przymusowo zagonią :P .

Gospodarka przestrzenna jest... dziwna.
Nie rozumiem jednak rzeczy. Po co tam zadania typu rysowanie projektu domu, pokoju itp? Przecież to nie architektura i jakoś średni mi to pasuje.


Ja to mam taki problem, że interesują mnie rzeczy elektroniczne. Grzebanie w sprzęcie, spokojnie poskładam komputer z części pierwszych, zdiagnozuję jakieś usterki. To samo z telefonami. Ale studia tego typu są nie dla mnie, bo nie radzę sobie z dużymi ilościami matematyki, ba... teorii obwodów :P .
Z nauki najlepiej idą mi rzeczy humanistyczne, głównie historia, bo mnie to ciekawi. Ale co tu robić po historii? Grzebać w ziemi albo się z gimnazjalistami użerać w szkole? ;)

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #458801  autor: maniek89
 09 lut 2011, 18:50
orson_dzi pisze:Z nauki najlepiej idą mi rzeczy humanistyczne,
prawo administracja europeistyka
historia filologie wszelkiej masci, dziennikarstwo politologia
troche mozliwosci humanisci maja

 #458879  autor: znawca
 09 lut 2011, 23:35
wtd coś w tym jest... i nie mówię, że mi się to nie podoba :-D

orson, teraz to pojechałeś.
Gospodarka to taki zlepek wszystkiego. Socjologie, prawo i politologie też tam masz... razem z matmą :smt005
Ale potem możesz robić magisterkę z urbanistyki, tak samo jak po architekturze :P

A kierunki stricte humanistyczne... za dużo wkuwki na pamięć i stanowczo nie dla mnie. Z historii fajne są tylko różne skandale. Prawnik potrzebuje znajomości...
Filologie i dziennikarstwo rzeczywiście najfajniejsze.

PS
Sprawdźcie sobie pedagogikę... zapierdziel chyba gorszy niż na polibudzie... Dziwię się, czemu jest na to tylu chętnych... i to 99% dziewczyn.

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #458881  autor: orson_dzi
 09 lut 2011, 23:53
znawca pisze:Sprawdźcie sobie pedagogikę...
Pedagogika wczesnoszkolna. To jest piękne :!:
I tak wg mnie powinny wyglądać studia. Dużo praktyki. Ludzie uczą się śpiewać, mają egzaminy z... gry na flecie ;) . Ogółem wszystko, co przyszłej przedszkolance potrzeba.
znawca pisze:99% dziewczyn
Źle? To polecam wydziały elektryczne. Tam masz 2% dziewczyn.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #458884  autor: znawca
 10 lut 2011, 00:02
Pedagogika to ciężka robota niewspółmierna do niskich zarobków.
+ Reformy edukacji są co wybory i to takie, które wywracają wszystko do góry nogami. Trzeba się dokształcać całe życie.
orson_dzi pisze: Źle? To polecam wydziały elektryczne. Tam masz 2% dziewczyn.
Albo mechanikę...

Ale sprawdź te satysfakcję, gdy wyrwiesz jedyną ładną laskę na uczelni :-D

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #458886  autor: wtd
 10 lut 2011, 00:05
orson_dzi pisze:Źle? To polecam wydziały elektryczne. Tam masz 2% dziewczyn
U mnie na elektronika/telekomunikacja jest aż 5% ^^

 #458888  autor: znawca
 10 lut 2011, 00:11
A nie macie tak, że dziewczyny z uniwerku do was przychodziły... tak gościnnie ?
U nas dwie uczelnie są blisko i "wymiana" zachodzi w najlepsze + na uniwerku wszystko dwa razy droższe i biegamy tam na przerwie kupować :-D

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #458889  autor: orson_dzi
 10 lut 2011, 00:17
znawca pisze:nie macie tak, że dziewczyny z uniwerku do was przychodziły... tak gościnnie ?
Wydziały Politechniki są w jednym miejscu, poza Zarządzaniem, które powędrowało ma wioskę pod Białystok :smt005 . Lubię tym dogryzać. Ale ludzi jest tam masa, więc to ma jakiś sens.
Wydziały Uniwersytetu są porozwalane po całym mieście. Nie jakoś mocno daleko od siebie ale trochę drogi jest.
Także czasowo ciężko by było taki wypad ogarnąć.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #458897  autor: DeLirQa
 10 lut 2011, 00:46
orson_dzi pisze: To polecam wydziały elektryczne. Tam masz 2% dziewczyn.
Na Wydziale Samochodów i Maszyn Rolniczych PW jest max 20 dziewczyn na cały wydział, z czego połowa z nich wygląda jak faceci :-D

Miałem: Sagem myX5m, Siemens C75; J700; N73; ME45; K310i; X700; S7220; S8300 x2; KP500; U8500; N8; KE970; E2600.
Teraz mam:Alcatel One Touch Idol+8GB, Samsung G810, Samsung U900.

 #458902  autor: znawca
 10 lut 2011, 00:58
DeLirQa pisze:z czego połowa z nich wygląda jak faceci :-D
Robocopy :smt005

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #458914  autor: maniek89
 10 lut 2011, 08:31
orson_dzi pisze:Wydziały Politechniki są w jednym miejscu, poza Zarządzaniem, które powędrowało ma wioskę pod Białystok :smt005
:DDDDDDDD
orson_dzi pisze:Wydziały Uniwersytetu są porozwalane po całym mieście. Nie jakoś mocno daleko od siebie ale trochę drogi jest.
co prawda to prawda - chociaz prawa matematyki filologiczny/hist socjologiczny sa dosc blisko siebie. Ekonomiczny juz ciut dalej ale gdzie np taki Chemiczny wydzial to do tej pory pojecia nie ma haha