DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

 #4033  autor: WitekT
 21 kwie 2005, 19:40
Piotr pisze:
WitekT pisze:Przeniosłem, ale tylko offtopikową część, żeby można było spokojnie podyskutować nie na temat. ;)
Wituś czy to taki OT. Przecież my w tym wątku dyskutujemy o kasie i o naszych posadkach w biznesie jakie tworzymy :-D
Posadki, posadki... Najpierw powiedzcie ile kasy dacie. ;)

 #4044  autor: Piotr
 21 kwie 2005, 19:46
A ile chcesz dostać? Proszę tylko o rzetelną kwotę, która rzeczywiście jest potrzeba na rozkręcenie interesu :D

 #4047  autor: WitekT
 21 kwie 2005, 19:53
Większość pochłoną koszty marketingowe (sieć sprzedaży, mała część infrastruktury, itp). Tak lekką ręką to z 50 mln euro. ;)

 #4056  autor: Marcin S
 21 kwie 2005, 20:23
to może bramka VoIP ;)
reklama będzie tańsza, bo ludzie sami szukają dobrych bramek :)

 #4059  autor: WitekT
 21 kwie 2005, 20:25
OK, ale cenowo trudno będzie coś zwojować, a jeżeli chodzi o jakość, to i tak większość tego typu połączeń obsługują 2-3 firmy-hurtownie.

 #4069  autor: xlord
 21 kwie 2005, 22:01
WitekT pisze:Większość pochłoną koszty marketingowe (sieć sprzedaży, mała część infrastruktury, itp). Tak lekką ręką to z 50 mln euro. ;)
Ty Witek nie badz taki do przodu. Sprawy marketingu to przeciez moja dzialka i daj mi prosze swobode dzialania w tej materii.
Posiedzialem, pomyslalem, przekalkulowalem, przedyskutowalem i wyszlo mi:
- wystarczy 10 mln EUR na rozkrecenie spirali sukcesu,
- potrzeba od 80 do 90 mln EUR dla odniesienia spektakularnego sukcesu.
Co na ten biznes plan Inwestor strateiczny?

Pozdrawiam

 #4070  autor: xlord
 21 kwie 2005, 22:03
Marcin S pisze:to może bramka VoIP ;)
reklama będzie tańsza, bo ludzie sami szukają dobrych bramek :)
Jak walcyzc to z najlepszymi, jak wygrywac to z profesjonalistami :-D

Pozdrawiam