DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
  • Strona 2 z 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

 #3520  autor: Piotr
 14 kwie 2005, 11:34
Dragon pisze:ale ogolnie na takim tescie sie raczej nie sciaga, za duzo materialu, ale wkurzylby mnie nauczyciel ktory by ciagle hcodzil obok mnie, sprawdzla i niesprawieldiwe oskarzal
Nie wiem jak teraz się sprawy mają ale u mnie na egzaminie kończącym gimnazjum nauczyciel przeszedł tylko raz po klasie.
Z tego co wiem np. teraz na maturze musi grzać pupcie na krześle i nie może wstać i robić sobie spacerków po sali choć by go skręcało :D

 #3554  autor: Dragon
 14 kwie 2005, 17:56
heh, na maturze to po to zeby ochronic uczni przed pomagajacymi nauczycielami :P

 #3569  autor: aNaX_Ax2500*
 14 kwie 2005, 22:27
Hej dragon pierwszy egzamin to humanistyczny??

.::d(-_-)b::.

 #3580  autor: Dragon
 15 kwie 2005, 15:23
chyba tak, ale nie wiem, oglemi mam to gdzies co jest pierwsze :P

 #3584  autor: aNaX_Ax2500*
 15 kwie 2005, 18:00
uczysz się coś do niego??

.::d(-_-)b::.

 #3590  autor: xlord
 15 kwie 2005, 21:02
Cisza na forum wrozy, ze wszyscy pobiegli sie uczyc ;) Uczcie sie uczcie. Jestescie przyszloscia narodu :-)

Pozdrawiam

 #3610  autor: Dragon
 16 kwie 2005, 12:31
powtorze sobie wzory i poczytam jakies opracowania lektur

 #3745  autor: Piotr
 18 kwie 2005, 10:25
No dzieciaczki trzymajcie jutro mocno kciuki za "starego konia" z forum bo ok. godz. 11 idzie walczyć na ustnym z Anglika :twisted:

A teraz zostawiam na półce słowniki itp. biorę kluczyki do samochodu i jadę się odstresować i wyluzować za kierownicą przy dźwiękach jakieś relaksującej muzyczki 8)

 #3788  autor: pyp
 18 kwie 2005, 19:37
Haha :) Ja na Wakacje mykam chyba do Dani zarobić troszke kaski na przewozeniu towarów :) ( tylko wpierw musze zdać prawko :D bo juz dwa razy podchodziłem i mnie chamy oblali raz na miescie i na placu :( ).
A jak niewypali Dania to może Niemcy ?? Nie wiem jeszcze :D
P.S
I własnie na wakacje przydał by się tańszy roaming ... :P

Pozdrawiam - pYp

 #3857  autor: Piotr
 19 kwie 2005, 15:24
Heh już za mną pierwszy egzamin - ZDAŁEM :!: 8) :-D
Teraz tydzień przerwy i idziemy walczyć na nowo tym razem na Polaku.

PYP a co do prawka to zgłoś się do mnie. Potrenujemy sobie razem. Chyba jestem dobrym nauczycielem gdyż uczyłem się od najlepszych, w końcu zdałem za pierwszym razem :D

Pozdrawiam.

 #3860  autor: WitekT
 19 kwie 2005, 15:27
Piotr pisze:Heh już za mną pierwszy egzamin - ZDAŁEM :!: 8) :-D
Kongratulejszyns! ;)

 #3871  autor: Piotr
 19 kwie 2005, 15:48
He he he he dziękuję ale dzisiejszy egzamin to był pikuś 8)
Najgorsze dopiero przedemną... ale ja twardy chłopak jestem więc chyba dam sobie radę :-D

Pozdrawiam.

 #3915  autor: xlord
 19 kwie 2005, 23:30
Zatem trzymamy kciuczki :-)

Pozdrawiam

 #3977  autor: Piotr
 21 kwie 2005, 09:50
Trzymajcie mocno we wtorek bo wtedy zapowiada się największy hardcore w moim życiu :shock:

Egzamin z mego ojczystego języka...
Start godz. 15.
Planowany termin wejścia do sali ok. godz. 16.30.
Zakończenie ok. 17.
Otrzymanie wyników godz. 17.15...

Ale jak trzymacie kciuki to będzie dobrze :D

Pozdrawiam.

 #4014  autor: xlord
 21 kwie 2005, 19:22
Bedzie dobrze. Tylko pamietaj, zeby nie palnac glupoty w stylu, ze Tomasz z Akwinu pochodzil z Konstantynopola :wink: ;-) :-D

Pozdrawiam

 #4017  autor: Piotr
 21 kwie 2005, 19:25
He he he to już nie te czasy Xlord. Na ustnej robię porównanie dzieła literackiego i jego filmowej adaptacji... A ha mówię na maturze o Nigdy w życiu :-D

Pozdrawiam.

 #4051  autor: xlord
 21 kwie 2005, 20:09
Piotr pisze:He he he to już nie te czasy Xlord. Na ustnej robię porównanie dzieła literackiego i jego filmowej adaptacji... A ha mówię na maturze o Nigdy w życiu :-D
...
Nie rob tego, bo Ci to "nigdy w zyciu" nie wyjdzie :P ;-) :twisted:

Pozdrawiam

 #4083  autor: Piotr
 22 kwie 2005, 09:05
Klamka zapadła... Dzisiaj dopisałem ostanie zdanie do swojej pracy :-D

Teraz tylko trzymajcie mocno kciuki :twisted:

 #4084  autor: pajorro
 22 kwie 2005, 10:13
DRAGON!
Ja egzamin gimnazjalny mam już za sobą. Pisałem rok temu, też był stresik ładny tymbardziej że się nic nie uczyłem. Tyle co w szkole powtórki były :-)
A potem miałem już takie myśli, że zawaliłem totalnie i będe miał malutko punktów... No kilka zadań z.... ale nie było tak źle. Jeszcze punktów z ocen uzbierałem sporo i się dostałem do jednego z najlepszych liceum w mieście (dużo ich nie jest bo to nie duże miasto). Jestem w klasie matematyczno- fizyczno- informatycznej. Tu to jest jazda dopiero. Gimnazjum to był pikuś, patrząc z tej perspektywy bo rok temu tak ni uważałem ;-))

Tak więc POWODZENIA dla wszystkich z 3 gimnazjum i 3 liceum :-)

A na wakacje raczej zostaje w domu. Będzie rower i Internet. Może wyskocze do dziadków na pare dni odpocząć...
Będzie fajnie

 #4121  autor: Piotr
 22 kwie 2005, 12:17
pajorro pisze:Jestem w klasie matematyczno- fizyczno- informatycznej. Tu to jest jazda dopiero.
HARDCORE
Wodzu nie wiem czy mam ci współczuć czy podziwiać twą odwagę :D
pajorro pisze:Gimnazjum to był pikuś, patrząc z tej perspektywy bo rok temu tak ni uważałem ;-))
O liceum też to powiesz 8)
Trzy lata to ciągła nieustająca impreza :!: :-D
pajorro pisze:Tak więc POWODZENIA dla wszystkich z 3 gimnazjum i 3 liceum :-)
Nie dziękuję :-D

Pozdrawiam.
  • Strona 2 z 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9