DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Na kogo oddaliście swój głos do sejmu?

PO
9
39%
PiS
4
17%
PD
2
9%
PD
2
9%
Samoobrona
1
4%
LPR
1
4%
SLD
1
4%
SDPL
2
9%
inna (jaka?)
1
4%

 #20575  autor: Wojt2004
 27 wrz 2005, 22:38
Po zrobieniu tzw. prasowki martwi mnie jedna rzecz, manowicie wezmy taka opcje, tworzy sie koalicja trwa okolo 1 roku do 2 lat i nagle cos jest nie tak, PO wychodzi z koalicji i mamy gnoj, Kaczory napewno nie oddadza latwo rzadzenia, nawet jesli mialby to byc rzad miejszosciowy w ktorym nie bedzie mozliwosci przepchniecia co wazniejszych ustaw.

Nastepnie polecam artykul z Wyborczej "Jak zabili Cimoszewicza" bardzo ciekawa lektura, jak mozna zrobi doskonale morderstwo polityczne, winnych nie ma i Cimoszewicza nie ma.

No niestety ta wiadomosc spadla jak grom z jasnego nieba, mowie tu o tym ze Giertych zawita znow na Wiejska, chociaz nie bedzie mu latwo Wrzodak robi mu niezle kolo du... i kto wie jak potocza sie losy.Tylko w tym wszystkim jest jedno ale, Giertych tak sprytnie ulozyl sobie pozycje w partii ze w sumie nikt go nie moze z niej wywalic, a Wrzodak z malym poparcie w wladzach raczej nie wiele zdziala


Premierem Marcinkiewicz, czemu nie, tak jak Witek mowi nie glupi facet, i napewno lepszy od Kaczora lub Ziobry albo Dorna

 #20577  autor: WitekT
 27 wrz 2005, 22:45
Mnie najbardziej martwi to, że już Samoobrona i LPR zapowiedziały, że jakby PO ciągnęło zbyt mocno w liberalną stronę, to oni pomogą PiS realizować ich program socjalny. SLD z pewnością się dołączy, PSL same nie zostanie... ;)

 #20579  autor: Wojt2004
 27 wrz 2005, 22:51
WitekT pisze:Mnie najbardziej martwi to, że już Samoobrona i LPR zapowiedziały, że jakby PO ciągnęło zbyt mocno w liberalną stronę, to oni pomogą PiS realizować ich program socjalny. SLD z pewnością się dołączy, PSL same nie zostanie... ;)
Oby sie tak nie stalo bo znow nasza gospodarka a raczej nasz budzet bedzie kulal, no niestety powiedzmy to sobie, jestesmy raczej biednym spoleczenstwem i nie stac nas na tworzenie panstwa socjalnego

 #20582  autor: WitekT
 27 wrz 2005, 22:53
Tylko powiedz to ludziom przyzwyczajonym do tego przez 44 lata...

 #20585  autor: Wojt2004
 27 wrz 2005, 23:02
No niestety taka mentalnosc jest w naszym spoleczenstwie i trudno bedzie ja wykorzenic, wszyscy patrza na to aby im sie dobrze zylo, ale nie patrza na caloksztalt tu tkwi problem.Zwykly Kowalski jak sie mu powie sluchaj, pozwul nam rzadzic ale nie spodziewaj sie ze w ciagu roku bedzie dobrze, to wszystko wymaga czasu, to skonczy sie na tym ze na nas nie zaglosuje i tu sie kolo zamyka

 #20592  autor: WitekT
 27 wrz 2005, 23:47
Dokładnie - jesteśmy narodem strasznie niecierpliwym. W ciągu roku chcielibyśmy mieć tu drugie Stany. :)

 #20661  autor: xlord
 28 wrz 2005, 11:37
Wczoraj poszedlem z psem na spacer w kierunku mojej OKW i z wielkim zadowoleniem stwierdzam, ze na osiedlu mam wiecej sympatykow PJK-M niz LPR i SLD. Jestem dumny ze swojego osiedla :-D :wink:

Pozdrawiam

 #20683  autor: WitekT
 28 wrz 2005, 11:53
Kurcze, ceny mieszkań na Twoim osiedlu wzrosną! :)

Dobre osiedle - trzeba przyznać... :)

 #21926  autor: pvd
 02 paź 2005, 13:29
a co z wyborami prezydenckimi ? moze mala ankieta? ja oczywiscie tusk

 #21947  autor: Frasio
 02 paź 2005, 14:24
To załóż do tego osobny temat.

Obrazek

 #21988  autor: Przemek
 02 paź 2005, 16:22
Ja już założyłem 8)