DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Na kogo oddaliście swój głos do sejmu?

PO
9
39%
PiS
4
17%
PD
2
9%
PD
2
9%
Samoobrona
1
4%
LPR
1
4%
SLD
1
4%
SDPL
2
9%
inna (jaka?)
1
4%

 #20007  autor: Irek
 25 wrz 2005, 21:31
Shila pisze:Wlasnie nie! bo przed koncem zasnelam! :evil:

Ale mozesz napisac, z checia sie dowiem jak sie skonczylo.
Ja by wszyscy byli najlepszymi przyjaciółmi, tak to wygladało!

"And one more thing..."

 #20010  autor: Przemek
 25 wrz 2005, 21:39
Shila pisze:No wlasnie jesito, nie poszedles i wygra PiS a nie PO :P bo zabraklo Twojego głosu ;)

Bedzie rzadzic POPiS [czyt. Kaczor Donald] = Nastepne 4 lata bezmózgowia rządowego.

Rowniez nie darze sympatia Kaczynskich, ogladalam debate Lisa z nimi.. i jakos najbardziej sensownie to gadał Lepper ;) ale nie o to chodzi, bo kazdy ładnie mówi. PO jest za prywatyzacja dalszą różnych instytucji, jak tak dalej pojdzie to bedziemy zyc gorzej niz teraz.
Kaczyński to w ogole jakis dziwny gość, zachowuje się jak Wałęsa. Chodzi taka kukiełka ubrana w gajerek. ble
Shila ja już o tym pisałem, ale niestety wszystkich nie przekonasz, bo tak na prawdę w Polsce nie ma osoby ani partii, która dałaby wszystkim urzędasom porządnego kopa w dupę i uporządkowała to wszystko :wink:
Właśnie podali wyniki sondażu prezydenckiego:
Donald Tusk 45%
Lech Kaczyński 33%
Marek Borowski 11%
Andrzej Lepper 6% :-D

 #20016  autor: Shila
 25 wrz 2005, 22:10
Na Prezydenta, to akurat najbardziej pasuje Tusk! Kaczyński wogole nie jest reprezentatywny! Tusk i Borowski to moi kandydaci, no i Cimoszewicz, lecz juz go nie ma :?

Kaczka niech siedzi na stolku poselskim! Starczy jej to. Niech sie nie pcha tam gdzie nie pasuje.

Telepolis.pl

 #20024  autor: Irek
 25 wrz 2005, 23:06
PIS wygrał. Za nim PO. Ciekawe czy razem stworzą rząd! Bo byc może będzie inaczej jak POPIS się nie dogada, to pewnie będzie rząd tworzony z przez PIS, SO i LPR! :lol:

"And one more thing..."

 #20051  autor: xlord
 26 wrz 2005, 11:30
A ja, jak zwykle od 12 lat, oddalem swoj glos na Korwina-Mikke do sejmu i jego czlowieka do Senatu. Jestem zatwardzialym kapilalista i twierdze, ze panstwowe powinno byc tylko wojsko, policja i sluzby celne, a do tego bardzo niskie podatki. :)

Pozdrawiam

 #20055  autor: WitekT
 26 wrz 2005, 11:49
Program JKM jest bardzo fajny. Mam jednak 2 "ale":
- JKM jest na bakier z marketingiem i PR - często mówi o swoich programie w sposób zrażający wyborców,
- Polacy mentalnie nie dorośli do jego programów - przyzwyczajenia socjalne z komuny cały czas biorą górę. Myślę, że za 30-40 lat jego program może być na topie, jak nastąpi zmiana pokoleniowa.

 #20120  autor: Th0mas
 26 wrz 2005, 15:28
Shila pisze: Bedzie rzadzic POPiS [czyt. Kaczor Donald] = Nastepne 4 lata bezmózgowia rządowego.
To w końcu jesteś za Tuskiem, czy przeciw, bo nie nadążam za Tobą :P

 #20138  autor: Shila
 26 wrz 2005, 16:17
Nie jestem za nikim, zadna partia mi sie nie podoba, ale Tusk przynajmniej reprezentatywny, podstawny, a nie jakis wypierdek bedzie nasz naród reprezentował (Kaczor).

Telepolis.pl

 #20183  autor: Shila
 26 wrz 2005, 20:46
ARGH! :P

I robicie "małego" OTa! To jest temat odnosnie Wyborów, wiec piszcie tu o tym a nie o czyms innym! Do hajdparku z tymi gadkami!

----

Wiecie co, zaskoczyla mnie troche 3 pozycja Samoobrony w rządzie :) no i LPR.. nawet nawet wysoko.
Dzisiaj słyszałam ze w Senacie ma zasiadac Cugowski ;) hehe

Telepolis.pl

 #20296  autor: Wojt2004
 26 wrz 2005, 23:40
Tak patrze i wnioskuje ze obudzilismy sie w KAczylandzie :-D ,w sumie lepiej zeby prezydentem zosta Tusk, rzeczywiscie jest bardziej reprezentatywny, szkoda ze nie ma Ciomoszewicza, mialby moj glos.Co do wyborow parlametarnych to glosowalem na SLD ale to chyba z sentymetu i z tego ze moj znajomy startowal, nie widzialem godnej partii ktora mogla by rzadzic nami. Cos mi sie zdaje ze ta koalicja POPIS nie przetrwa dlugo, i sadze ze bedziemy mieli przedterminowe wybory moze nie za rok ale za 2 lat raczej tak.Jedno mnie cieszy chociaz nic jeszcze nie wiadomo ze Giertych nie dostal sie do sejmu, jego ideologia i program wyborczy zakrawaja o ironie, pozatym jak go widze to irytacja mnie bieze. Zobaczymy jak Kaczory beda rzadzic, w duchu rzycze im jak najlepiej, bo wtedy i my spoleczenstwo bedziemy mieli lepiej, ale jak to bedzie pokaze czas.

Tak na marginesie to spodobal mi sie jeden z komentarzy na onecie, "teraz bedzie mieli okres ochrony na odstrzal kaczek" :-D

 #20334  autor: Shila
 27 wrz 2005, 10:54
Hehehe dobry komentarz :D z tego onetu naprawde czasami można się nieźle pośmiać :D

Własnie, jakby był Cimoszewicz równiez otrzymałby mój głos. Tak jak wczesniej napisalam, zadna partia mi się nie podoba, ale podobałaby mi się taka, w której zebraliby niektóre punkty z programów innych partii, może być z tego wyszło.

Telepolis.pl

 #20349  autor: WitekT
 27 wrz 2005, 11:22
No i okazuje się, że podobno Giertych się dostał, a podobno plotki rozsiewał Wrzodak. Oj, chyba szykuje się upadek LPR... ;)

 #20392  autor: Th0mas
 27 wrz 2005, 15:23
To nie były plotki, bo faktycznie miał się nie dostać, ale potem się okazało, że był błąd w liczeniu głosów. Szkoda, że się dostał :P I szkoda, że jesito nie poszedł na wybory. Czeka nas 4 lata męczarni. Ogłaszam żałobę narodową ;)

 #20417  autor: Przemek
 27 wrz 2005, 16:16
Jak się dostał jak na szczęście się nie dostał 8) startował z okręgu warszawskiego, a tak się składa, że z tego okręgu tylko jeden poseł dostanie mandat i nie jest to ROMANtyczny Giertych (nie pamiętam nazwiska zwycięzcy) :wink:

 #20427  autor: WitekT
 27 wrz 2005, 17:30
No właśnie dostał się - jeden mandat LPR idzie dla człowieka, który dostał największą liczbe głosów. Był nim, niestety, piękny Roman...

 #20510  autor: Przemek
 27 wrz 2005, 20:59
No właśnie niestety też to doczytałem...ale jeszcze rano mówili, że się nie dostał i chciał pozwać tego, który się dostał :-D układy i układziki :wink:

 #20513  autor: pantera
 27 wrz 2005, 21:02
Marcinkiewicz <a kto to???> premierem ,,, w związku z tym zostane ministrem finansów

 #20515  autor: Frasio
 27 wrz 2005, 21:04
pantera pisze:Marcinkiewicz <a kto to???> premierem ,,, w związku z tym zostane ministrem finansów
Ty zostaniesz pantera? :-D :D

Obrazek

 #20517  autor: Shila
 27 wrz 2005, 21:10
Chodzily pogloski ze Ziobro ma byc Premierem! Masakra :? a kto to jest Marcinkiewicz? Beznadzieja.

Polska upadła wraz z wyborem tego rządu. Choć nie mówmy hop. Może nie bedzie tak źle :?

Telepolis.pl

 #20522  autor: WitekT
 27 wrz 2005, 21:20
Marcinkiewicz to niegłupi facet. Bliżej mu w poglądach do PO niż innym z jego partii. To może dobrze wróżyć na przyszłość, o ile za sznurki nie będzie pociągał Jarosław Kaczyński...