DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

warto mieć złoty numer ?

tak
15
75%
nie
5
25%

 #714191  autor: Morvius
 29 kwie 2014, 14:38
juz nie dla samego prestiżu czy czegokolwiek innego ale dla własnej wygody. mając kilka numerów w domu wystarczy pamiętać jeden i zapamiętać zmiany jakie mamy w numerach i tyle. dla mnie jest to bardzo wygodne :)

Klasyczny obserwator wątku.

 #714224  autor: yacan
 29 kwie 2014, 17:55
znawca pisze:yacan mimo wszystko uważam, że przepłaciłeś, bo czasem zdarzają się tanie perełki:
http://allegro.pl/zloty-n...4182907336.html
@znawca
Hehehe - widzisz i to jest ... kwestia gustu - jeżeli ten numer z linku jest "perełką", to ja mam w takim razie brylant.
Oczywiście, tak jak wspomniałem, jest to kwestia gustu i tego czego klient szuka, tzn.: jak taki numer powinien wyglądać.

Mnie na przykład nie interesowały numery typu "policja" (997), czy "pogotowie" (999), ale numery jak najbardziej ... jednolite.
Tak więc numer w formacie: /prefiks/ XXX XXY (szkoda że nie było XXX XXX) był dla mnie więcej wart niż numery innego typu.

 #714228  autor: znawca
 29 kwie 2014, 18:12
Jednolite najlepsze, na allegro masz nr: 880000000... za 400000 zł :-D

Oprócz tego fajne są składające się z jednakowych trzycyfrowych liczb np: 501 600 600, czy coś w tym stylu. Mi się np: nie podoba ostatnia inna cyfra w twoim numerze i z tego powodu bym go nie kupił - co kto lubi :P

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #714268  autor: KR2615
 29 kwie 2014, 21:36
Każdy z tych numerów wart jest tyle.... ile klient moze za niego zaplacic :) Sam mam 7XX YYYYYY na sprzedaz i po wielu probach smiem twierdzic, ze taki numer wart jest co najwyzej jedno zero mniej niz te oferty na Allegro.
 #1171954  autor: ganc2
 24 maja 2024, 09:38
lekko odkopuję z moim doświadczeniem, bo nie chodzi tylko o latwy, numer czy kontakt z klintem- zauważyłem, że osoby chore psychicznie, czesto delikatnie autystyczne lub z lekką nerwicą natręctw o wiele bardziej zwracają uwagę na numery, mają swoje zasady, nie lubią często np. konkretnej kombinacji cyfr - aktywacja, startówka z numerem np. z samymi parzystymi liczbami była dla nich najlepszym prezentem jaki im sprawiłem, sami mi to po latach przyznali, ale zrozumienie ich podejścia do cyfr jako osoby zdrowej kosztowało mnie wieeeele czasu i mnóstwo literatury