DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #724760  autor: forum_tg
 12 cze 2014, 15:40
Mam telefon LG L9 II i jak to bywa z systemami operacyjnymi, maja dodane aplikacje które użytkownika często nie interesują. U mnie też tak jest, otóż jest kilka domyślnych aplikacji z Androida które są mi nie potrzebne.
Gdy te aplikacje są wylączone to można przeżyć, ale gorzej jak się wchodzi do sklepu i chce zaktualizować aplikacje, wtedy ona także " się pojawiają". Chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość, żeby jakoś wyłączyć ich aktualizację, żeby mi się nie pokazywały po wejściu do sklepu że są nowe aktualizacje.
Ja mam ustawione ręczne aktualizowanie oprogramowania.

 #724775  autor: Morvius
 12 cze 2014, 16:33
nie niestety nie ma bo one tworzą cześć systemu android

Klasyczny obserwator wątku.

 #724783  autor: forum_tg
 12 cze 2014, 17:41
lipa, gdyby to była jedna aplikacja to nie problem, ale to jest kilka zbędnych rzeczy które są od razu instalowane.
Dzięki za info.

 #724787  autor: KC-KARLOS
 12 cze 2014, 17:52
tomektg, jeśli masz fona brandowanego, możesz mieć kłopot z usunięciem aplikacji dodanych przez operatora.
Jeśli nie, to nie możesz usunąć jedynie aplikacji powiązanych z Google (Google+, Hangouts, Chrome itp).

Aby telefon nie powiadamiał o aktualizacjach aplikacji, przejdź do ustawień Sklepu Google Play (ikona torby z trzeba kreskami) i odznacz opcje "Powiadomienia - powiadamiaj o aktualizacjach do pobranych aplikacji i gier"). Jeśli znajdziesz opcje "Aktualizuj aplikacje automatycznie" - wybierz opcje "Nie aktualizuj".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #724789  autor: darek638
 12 cze 2014, 17:59
Ja powyłączałem chrome, google+ i inne i mam spokój. Dajesz "wymuś zatrzymanie", odznaczasz "pokaż powiadomienia" i nie mam aktualizacji.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2014, 18:01 przez darek638, łącznie zmieniany 1 raz.

Nigdy więcej Play.

 #724790  autor: KC-KARLOS
 12 cze 2014, 18:02
darek638, cenna uwaga :) Dodać trzeba, że dzięki temu można odrobinę przyspieszyć urządzenie :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥