DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #697952  autor: emerson
 13 lut 2014, 13:08
Witam,

Mam problem z pobraniem aplikacji ze sklepu Androida. Konkretnie chodzi o aplikację OV-Chipkaart. Jest to aplikacja holenderska. Telefon kupiłem w Polsce (Samsung GT-I9292), jest on bez simlocka, nie ma żadnych brandów operatorskich itp. W telefonie znajduje się karta holenderskiej sieci (Simpel działający na T-Mobile NL). Mimo tego przy próbie pobrania tej aplikacji pojawia się komunikat "Aplikacja nie jest dostępna w Twoim kraju". Próbowałem zarówno przez sieć komórkową, przez Wi-Fi, jak i ze strony marketu bezpośrednio pobrać. W żaden sposób się nie da. Jest jakiś sposób żeby to pobrać i co jest tego przyczyną?? Dzięki za info.