DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #629566  autor: Xavi
 26 kwie 2013, 19:47
Mam dwa pytania dotyczące poczty w trybie push na andku JB.
Jak mam ustawić aby po skonfigurowaniu gmaila nie pobierał żadnych wiadomości z konta tylko dopiero nowe które nadejdą? Bo jak najpierw ustwię gmaila to nie zdąze już zablokować chyba pobierania starych maili a tego nie chcę mieć na fonie.
Druga sprawa czy da się jakoś ustawić push dla płatnego konta na interii? Jak to zrobić?
Ostatnio zmieniony 13 maja 2013, 11:57 przez Xavi, łącznie zmieniany 1 raz.

 #629584  autor: user_delete19
 26 kwie 2013, 21:05
Xavi pisze:Mam dwa pytania dotyczące poczty w trybie push na andku JB.

Jak mam ustawić aby po skonfigurowaniu gmaila nie pobierał żadnych wiadomości z konta tylko dopiero nowe które nadejdą? Bo jak najpierw ustwię gmaila to nie zdąze już zablokować chyba pobierania starych maili a tego nie chcę mieć na fonie.
Chyba sie nie da - IMAP to IMAP - synchronizuje skrzynki i już. Ja tam w inbox mam tylko nieprzeczytane maile i takie na które mam odpowiedzieć, resztę archiwizuję.
Xavi pisze:Druga sprawa czy da się jakoś ustawić push dla płatnego konta na interii? Jak to zrobić?
IMAP więc powinien działać IMAP PUSH po skonfigurowaniu
http://info.poczta.interia.pl/pomoc/art ... 96#android

 #630385  autor: Xavi
 01 maja 2013, 17:46
Dzięki. Ta interia nie idzie bo mam płatne konto i chyba cośi naczej trzeba wpisywać.
Może wiesz jak rozwiązać mój drugi dylemat z pocztą założyłem oddzielny wątek.