DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #618037  autor: Lesiu106
 04 mar 2013, 17:04
Witam,

od niedawna jestem posiadaczem telefonu HTC Wildfire S. ostatnio przeszukiwałem sklep Google Play w poszukiwaniu ciekawych gier i aplikacji. Zauważyłem coś dziwnego:
otóż, mój telefon działa na systemie Android 2.3.5. W sklepie google play przy aplikacjach jest informacja np. "wymaga androida: 2.1 lub nowszy" a mimo to jest alert o niekompatybilności aplikacji z moim telefonem. jest tak przy wielu grach i aplikacjach - czasem pokazuje że wymaga wersji 2.0, 2.2 ale i tak nie mogę pobrać.

czy jest na to jakieś rozwiązanie? czy jeśli pobrałbym taką aplikację, to by działała? proszę Was o odpowiedzi.

 #618044  autor: fortel
 04 mar 2013, 17:43
Skoro ,, od niedawna jesteś ' ' właścicielem telefonu...no właśnie i tu jest brak informacji - czy to telefon nowy czy używany wcześniej przez kogoś, a Ty go odkupiłeś ? - Bo jeśli nowy to raczej dziwny objaw - polecam Powrót do ustawień fabrycznych ! a jeśli używany to ktoś-coś namieszał -czyt. wgrał nieoryginalny soft /ach, ten brak info :( / .Może pomóc wgranie oryginalnego softu na tą dolegliwość, restart telefonu i ,,sklep'' powinien widzieć go tak jak należy.

 #618045  autor: Lesiu106
 04 mar 2013, 17:47
telefon jest używany, sam robiłem reset do ustawień fabrycznych. problem nie jest jednak po stronie telefonu, tylko sklepu google play w przeglądarce na komputerze. mogę podesłać screeny.

 #618060  autor: lee
 04 mar 2013, 18:38
po prostu :mrgreen: apki nie są kompatybilne z twoim telefonem

oprócz wersji andka ważne są tez jego parametry proc gpu ram

 #618086  autor: best
 04 mar 2013, 20:07
Pewnie aplikacja potrzebuje procesora w nowszej architekturze, większej rozdzielczości ekranu, czy też więcej RAMu.

 #618096  autor: lee
 04 mar 2013, 20:39
...co wcale nie znaczy że przynajmniej części nie da się odpalić na danym urządzeniu
poszukaj w sieci odpowiednich plików do tego musisz mieć root
Prostszy sposób p2p hehe ludzie zamieszczają również i te darmowe apki xd