DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #507569  autor: agusqa7
 08 paź 2011, 15:50
Witam!
Czy jest jakaś aplikacja na androida, która blokuje połączenie z internetem, ale tylko częściowo?

Chodzi o to, że w ramach abonamentu mam darmowy dostęp do facebooka, z którego chcę korzystać, jednak nie chcę aby pozostałe aplikacje łączyły się z internetem, ponieważ płacę krocie za rachunki...

 #507679  autor: kerim36
 09 paź 2011, 07:15
szukajcie, a znajdziecie
ja sie z takim nie spotkalem

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #507754  autor: Xy
 09 paź 2011, 14:52
Masz Androida i nie masz pakietu internetowego? Kolejny geniusz :? Wykup najtańszy pakiecik (nie wiem za ile jest w Orżnij) i korzystaj z Androida tak, jak został stworzony.
A jeśli wolisz płacić za każde wejście w neta by skorzystać z Facebooka to wyciągnij sobie na pulpit widżet pod tytułem "Transfer danych" i włączaj go jeśli chcesz wejść na neta i wyłączaj jeśli kończysz korzystanie z Sieci.
A jak chcesz wybiórczo to nie wiem, może jakiś APNdroid? Niektórzy chwalą, mi nie jest potrzebny...

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #507829  autor: sosen
 09 paź 2011, 20:53
Z czego byś nie korzystał nic nie wyjdzie cię taniej niż pakiet internetowy. Niestety jeśli android to tylko dwa rozwiązania: całkowite wyłączenie transmisji danych i pogodzenie się z pewnymi minusami które to ze sobą niesie lub drugie rozwiązanie (według mnie bardziej warte uwagi) to pakiet internetowy albo plan taryfowy typowo z nastawieniem na neta.