DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.

 #188926  autor: yo!
 03 cze 2007, 13:46
plan warszawy, please

fear ends
when yo! comes

 #190227  autor: kszyh2404
 07 cze 2007, 15:23
yo! pisze:plan warszawy, please
mapa Warszawy

a tak swoja droga moglby mi ktos napisac jak instalowac te mapy :) . po rozpakowaniu winrarem nie mam zadnego pliku jar tylko jakies pliki o rozszerzeniu jdt i class

 #190249  autor: ganc2
 07 cze 2007, 16:26
kszyh2404 pisze:a tak swoja droga moglby mi ktos napisac jak instalowac te mapy :) . po rozpakowaniu winrarem nie mam zadnego pliku jar tylko jakies pliki o rozszerzeniu jdt i class
Nie ropzakowywuj tego!
Wrzuć spakowane archiwum jar do telefonu!

 #192402  autor: BUGIMAN
 13 cze 2007, 19:45
ganc2 pisze:Nie ropzakowywuj tego!
Wrzuć spakowane archiwum jar do telefonu!


Gdy przenosiłem do telefonu pliki bez rozpakowania to telefon pokazywał komunikat: "Nieznany format pliku" a w przypadku rozpakowania to sytuacja jak u kolegi wyżej(trudno się doliczyć plików a co dopiero coś zainstalować). Słyszałem, że jeśli zainstaluję w telefonie programik Winzip to ten nareszcie będzie rozpoznawał i instalował pliki sis i zip. Problem w tym, że nie mogę znaleźć darmowej wersji tego programu a jeśli w końcu go jakoś dorwę to jak to zainstalować??? Może znacie jakąś stronkę z której mogę pobrać za free ten programik?

Nie bierz życia na poważnie bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy:)

 #192643  autor: tcas
 14 cze 2007, 19:22
rozkład trójmiejskiej skm za darmo: www.rozklady.pomorze.pl

 #194915  autor: wizdaz
 21 cze 2007, 12:43
a spróbuj zip na jar zamienić :mrgreen:

 #236440  autor: AL80
 30 lis 2007, 17:13
Wie ktoś jak na d900 wgrać taki plan Warszawy bo ściągnąłem kilka ale nie wiem jak to wgrać, tzn domyślam sie ze do samsunga trzeba bedzie sie bawić tak jak z grami jakimiś programami
ale może ktoś wie jak najprościej to zrobić. Odrazu mowie ze wrzucanie do telefonu pliku nierozpakowanego nic nie daje bo formatu nierozpoznaje?
pozdro
 #238784  autor: max000
 11 gru 2007, 18:15
Szukałem na necie kalkulatora w java, ale troche lepszego, niż ten standardowy, ale nic nie znalazłem :cry:

Chodzi mi np. o ułamki( zwykle "z kreska", a nie dziesiętne), fajnie by bylo, aby tez rysował wykresy funkcji :mrgreen:

 #238875  autor: tymis
 11 gru 2007, 22:09
max000 pisze:Szukałem na necie kalkulatora w java, ale troche lepszego, niż ten standardowy
Sprawdź Smart Calc 2, może to Ci będzie odpowiadać.
Jest to program płatny ale nie powinno to robić różnicy skoro nie wspomniałeś nic o tej kwestii.

Każda sieć ma plusy i minusy, chodzi o to, żeby te plusy nie przesłoniły minusów...

 #759751  autor: smartfm
 31 paź 2014, 13:39
Apką która skutecznie może ułatwić życie jest SmartFM.
SmartFM to nowoczesny oraz intuicyjny system zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Dzięki uwzględnieniu cech charakterystycznych dla sektora, platforma jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających zarządców nieruchomości oraz zarządów wspólnot mieszkaniowych, którzy cenią sobie komfort i inteligentne rozwiązania. System SmartFM poprawia efektywność działań administracyjnych i zarządczych oraz usprawnia codzienne funkcjonowanie wspólnoty, a dzięki swej mobilności umożliwia realizowanie powierzonych zadań w każdym miejscu i czasie. System SmartFM tworzy nową jakość nie tylko dla zarządzających, ale także dla mieszkańców, dając im do dyspozycji innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania własnym mieszkaniem.
Obrazek

 #762333  autor: Xavi
 12 lis 2014, 16:02
Gratuluje, odkopałeś temat z przed 7 lat. Zuch !!