DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #1169853  autor: pawcio1978
 18 kwie 2024, 00:17
Otóż mam problem
1) Bolt + Uber
W obydwóch apkach jak pacnę rezerwuj, wybiorę datę/godzin, następnie wybieram punkt A i B. I pojawia się problem. Otóz dostaję komunikat, że rezerwacja nie może zostać zaplanowana. Mimo, że to są duże miasta i ma być wykonane na dzień nastęny

2) Bolt
a) Próbuję przejść weryfikację w Bolt Drive. Robię zdjęcie prawo jazdy (przód, tył) oraz selfie. Każdorazowo weryfikacja zostaje odrzucona.
Czy powodem może być różnica między selfie a zdjęciem w dokumencie (wykonane w sierpniu 2022)?
b) Przeniosłem apkę z Samsung Galaxy A20e (Android 11) na Motkę Moto G52 (Android 13). Dane zostały pobrane w postaci: email, telefon, przejazdy, karta, itp
Ale nie miałem żadnych zniżek.