DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #1162167  autor: mirekK
 27 gru 2023, 13:44
Niekiedy potrzebuję dzwonić za granicę.. jeszcze ok kilkunastu miesięcy temu korzystałem z Messengera i było ok. Przez ostatnie mies korzystałem z FB Lite, ale nie wiadomo dlaczego nie działały rozmowy i jakby cały moduł messenger.

Aktualnie po zainstalowaniu Messenger i FB Lite aplikacje nie dają się uruchomić zgłaszając błąd. Nawet nie pisze do Mety bo już nie pierwszy ignorują zgłoszenia. Widać to po ocenach w sklepie google.

Jako, że potrzebuję info o pewnych wydarzeniach w ulubionych miejscach
zacząłem korzystać z FB przez zalogowanie w przeglądarce. Dość często tosuję tą metodę, żeby uniknąć doinstalowywania olejnych śmieciowych apek.
Niestety również nie działają rozmowy. Zakładka messenger otwiera się tylko kiedy przełączy się przeglądarkę firefox do wersji "na komputery stacjonarne", ale wtedy ekran przeskalowuje do b.wysokiej rozdzielczości i ledwo co widać.

Motorola Neo 30 edge
android 13 (T1SSMS33.1-121-4-6 )
na dziś dzień brak aktualizacji systemu
Firefox 120.1.0
Messenger 439.0.0.29.119
Facebook lite 385.0.0.11.112

Jak Wy korzystacie z messengera ? Nie jestem zainteresowany żadnymi alternatywami typu Snapchat, Whatsup itp