DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #886222  autor: Niezgodna7
 06 wrz 2016, 19:57
W sklepach pełno powerbankow - zawsze coś ładnego można znaleźć, po co jakiś sferis...
*
Niestety, czy powerbank zadziała z naszym odbiornikiem dowiadujemy się dopiero po rozpakowaniu...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #902591  autor: kowalp5
 30 gru 2016, 18:41
Jak już ktoś pisał, TP-Link robi bardzo dobre powerbanki.

Z dużą pojemnością to ostrożnie, dla mnie są zwyczajnie za ciężkie = niepraktyczne.
 #902600  autor: kaspeed
 30 gru 2016, 19:03
Poczuje się przywołany do porządku. Kupiłem ostatnio Xiaomi 20.000 mAh jako jedyni podają realny zwrot energii który mogę spokojnie potwierdzić 12700mAh oddaje przy 1A ale co ciekawe moje testy oddały 6x po 2200mAh. Czyli więcej niż deklarowano ( ładowałem 2A) Jest pełno opinii o tym powerbanku.Ukryte ładowanie quick change 2.0 powoduje że ładowało mi 6,5h maks) Cięzki troszkę ale wart ceny.

folx.com kod polecający:​68678939
1miesiac za darm​o aktywacja 9,99​ z tym kodem 1mi​esiac darmo.