DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #851592  autor: Mr. Allen
 17 lut 2016, 12:49
Witam serdecznie. Mam pytanie o zabezpieczenie telefonu Samsung Galaxy S6 Edge. Jakie polecacie Etui i szkło/folię do tego telefonu? Co do moich wymagań dotyczących etui to całkowita transparentność i tutaj rzucił mi się oczy produkt Spigen - Ultra Hydrid Crystal Clear. Co o nim sądzicie? Nie zasłania telefonu i chyba też zabezpiecza telefon przed rysowaniem, czy upadkami. Co do ochrony przedniego ekranu wybór jest trudniejszy, ze względu na zakrzywienie. Słyszałem, że szkło dopasowane idealnie pod ekran słabo wygląda, bo może się odklejać właśnie na rogu, czy też po prostu widać klejenie. Z folią chyba podobnie? Co lepsze? Folia czy Szkło hartowane? Pokrywające cały ekran czy prostokątne bez zasłonięcia zakrzywień? Proszę o podpowiedź.

Pozdrawiam.