DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #606485  autor: pitevo
 08 sty 2013, 15:19
Witam,
Posiadam Xperia mini pro i mam zamiar dokupić sobie do nich jakieś lepsze słuchawki (do 150zł), natomiast nie wiem czy telefon pod tym względem da rade. Nigdzie nie mogłem znaleźć specyfikacji dotyczącej tej kwesti.
Moje pytanie więc brzmi, czy opłaca się kupować lepsze słuchawki takie jak np. dr.dre beats monster (douszne).
Ostatnio zmieniony 08 sty 2013, 22:23 przez pitevo, łącznie zmieniany 1 raz.

 #606496  autor: Sharly
 08 sty 2013, 15:41
kazdy producent sluchawek powie Ci,ze roznice odczujesz na srednich odtwarzaczach do jakich naleza smartfony.

mam sticki od appla a telefon od sonego(model P) i gdy zachwalalem sobie dzwiek na zestawie dolaczonym do tele,tak przy nowych jablecznikam jestem wniebowziety.

sluchawki to sprzet bardzo uniwersalny(co prawda nie podetrzesz nim tylka) ale zostaje na dwa,trzy sezony a przez ten czas mozesz dokupic dobry odtwarzacz lub lepszego smarta.
milego sluchania

Bez odrobiny hipokryzji - swiat nie potrafilby istniec

 #606497  autor: pitevo
 08 sty 2013, 15:42
Dzięki za odpowiedź.
Macie jakieś godne polecenia słuchawki douszne/dokanałowe do 150zł?

 #606612  autor: orson_dzi
 08 sty 2013, 22:24
pitevo pisze:czy opłaca się kupować lepsze słuchawki takie jak np. dr.dre beats monster (douszne).
Nie, bo za 200zł kupisz dużo lepsze, a zapłacisz dodatkowe 800zł za szpan i znaczek.
pitevo pisze:douszne/dokanałowe do 150zł?
Google-->forum mp3store.pl

Mogę ew. nauszne polecić.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #606629  autor: pitevo
 08 sty 2013, 23:34
orson_dzi pisze:
pitevo pisze:czy opłaca się kupować lepsze słuchawki takie jak np. dr.dre beats monster (douszne).
Nie, bo za 200zł kupisz dużo lepsze, a zapłacisz dodatkowe 800zł za szpan i znaczek.
pitevo pisze:douszne/dokanałowe do 150zł?
Google-->forum mp3store.pl

Mogę ew. nauszne polecić.
Dr. dre beats douszne kosztują właśnie 150zł :)

 #606633  autor: max4max
 08 sty 2013, 23:47
pitevo pisze:Posiadam Xperia mini pro i mam zamiar dokupić sobie do nich jakieś lepsze słuchawki (do 150zł), natomiast nie wiem czy telefon pod tym względem da rade. Nigdzie nie mogłem znaleźć specyfikacji dotyczącej tej kwesti.
Do 150 to ja polecić mogę senheisery cx300 II.
Oczywiście zależy jeszcze jakiej muzy słuchasz, te słuchawki douszne o dynamicznym dźwięku, dobrych niskich tonach ( jest ich stosunkowo dużo), ale nie zalewają one całego pasma - wysokie są dźwięczne .
Generalnie ja mam model starszy CX 300 i jestem zadowolony.
Aha i maja one też wysoką sprawność, tak, ze fon na pewno sobie poradzi z nadmiarem ;)