DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #1161423  autor: Michal1983
 07 gru 2023, 20:02
Nie wiem jak to jest z aktualizacjami w Redmi. Tydzień temu uruchomiłem Redmi Note 12 Pro. Zaktualizowałem system do najnowszej wersji jednak mimo że mam MIUI 14.0.11 to nadal jest to system oparty na Androidzie 12. Znalazłem jakieś artykuły z września o tym, że telefon powinien lada moment dostać nową wersję systemu, a tutaj dalej cisza. Po zmianie regionu z Polski na Szwajcarię pojawia się propozycja instalacji stabilnej wersji beta MIUI z androidem 13, ale czy pakować się w takie wersje? Czy i kiedy ta aktualizacja się pojawi dla tego telefonu? Co dziwne podstawowa wersja poprzedniej generacji t.j. Redmi Note 11 dostał aktualizację z nowszą wersją androida właśnie tak gdzieś we wrześniu, październiku, a tu dalej nic po wspomnianą wersją nie ma nowego. Jak Wy aktualizujecie swoje telefony?