DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #842128  autor: anilewe92
 26 gru 2015, 19:47
Witam,
mam mały problem, kupiłam telefon sony z1 compact, używam go w sieci orange i w pewnych miejscach nie posiadam zasięgu (jest, jest, a nagle zanika). Sprawdzałam z karta w play i jest wszystko w porządku. Zauważyłam dziwną przypadłość jak go podłącze do ładowarki zasięg powraca, czy wie ktoś w czym może tkwić problem?? Bardzo proszę o pomoc.
 #842161  autor: Niezgodna7
 26 gru 2015, 22:37
a jak jest z tą kartą sim Orange w innym fonie?
*
a czy wcześniej był zasięg /problem z Orange?
**
to nowa karta sim Orange?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #842309  autor: anilewe92
 27 gru 2015, 21:54
Karta ma 2 lata, w innym telefonie nie było z nią takich problemów. Z zasięgiem w domu ogólne nigdy rewelacji nie było, ale stabilne 2 kreski zawsze były. Z inną kartą z Orange też tak się dzieje chociaż na innych telefonach zasięg jest. Najbardziej w tym wszystkim dziwne jest to, że jak podłącze ładowarkę to zasięg powraca i to tak, że z całkowitego braku na wszystkie kreski. Z kartą z Playa takie cuda się nie dzieją, wszystko gra, zasięg maksymalny .
 #842315  autor: Niezgodna7
 27 gru 2015, 22:13
Hm.. Ładowarkę podłączasz w tym samym miejscu pokoju /kącie /wysokość co mały zasięg? Połóż fon, odczekaj chwilę, sprawdź zasięg, podłącz ładowarkę. No i..?
PS.
Ile dni trzyma Ci bateria?
Fon nowy kupiłaś?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #842324  autor: Niezgodna7
 27 gru 2015, 22:47
Ciekawa sprawa...
hm... to ja jeszcze Cię pomęczę:
zmień 3G na 2G, lub odwrotnie, bo nie wiem jak jest teraz?
Zapewne automatycznie? Więc wybierz ręcznie - popatrz na ten zasięg, jakieś różnice..?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis