DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #782427  autor: marcinem
 05 lut 2015, 10:23
Witam nie działa mi w telefonie wi-fi słyszałem że może to być też z tego powodu mam internet na kabel, ale rodzice w drugim pokoju mają bezprzewodowy z playa i też nie umie się połączyć, ktoś mi coś doradzi?

Druga sprawa, ponieważ zależy mi na gg w telefonie, więc jak wi-fi nie działa to postanowiłem wejść na stronę orange i tam ściągnąć gg, wysłałem smsa zgodnie z tym jak na ich stronie pisało:

wysłać SMS-a o treści GG pod numerr 8075 (koszt SMS-a zgodny z planem taryfowym), a następnie kliknąć na otrzymany link zwrotny i pobrać Aplikację na telefon

i przyszedł mi link do pobrania gg (skasowało mi wszystko co na koncie miałem czyli 91 gr, a na poprzednie fony jak pobierałem te gg to kasowało mi 20gr) i jak mi już pobrało tą kase to dalej nie umie ściągnąć tego gg, ktoś wie co robic?
ps. poprzednie fony miałem na klawiature i za ściągniecie tego gg kasowało mnie 20gr i później co tydzień 1,23zł jak chciałem sobie wykupić
 #782457  autor: Morvius
 05 lut 2015, 13:47
po co ci gg ze strony gg jak możesz ze sklepu googleplay pobrać darmową aplikację, która jest tysiąc razy lepsza? za tą ze zwykłej strony płacisz a za tą ze sklepu play nie a do korzystania z niej potrzebujesz tylko dostępu do internetu (wi-fi albo transmisja danych). mamy XI wiek ;)

Klasyczny obserwator wątku.