DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #776029  autor: sebo70
 07 sty 2015, 04:09
Witam.

Tak jak napisałem w temacie, jestem posiadaczem telefonu Samsung Wave 3 od nieco ponad 6 miesięcy. Ostatnio (czyli 2 dni temu) zdarzyło mi się nie wyłączyć działającego w tle odtwarzacza muzycznego i rozładowała mi się bateria... Od tamtej pory mam problem z kartą pamięci.

Niemal od samego początku telefon sprawiał mi trudności jeśli chodzi o wrzucanie plików MP3 na kartę, ale jakoś sobie radziłem. Teraz, po sformatowaniu zarówno karty, jak i zresetowaniu ustawień telefonu, występują trzy problemy:
1) jeżeli wrzucam pliki na kartę w telefonie, ten się rozłącza z komputerem i nie można dokończyć przesyłania pliku;
2) jeżeli włożę kartę przez adapter do komputera, ten domaga się jej sformatowania, a później telefon nie czyta danych na karcie;
3) jeżeli najpierw sformatuję kartę, włożę ją do telefonu, a dopiero potem wyjmuję ją, by zrzucić muzykę, komputer znów domaga się jej formatowania, a wtedy wracam do problemu 1.

Nie wiem już, czy to wina karty, czy też oprogramowania w telefonie. Systemu telefonu nie zmieniałem, wciąż mam Bada 2.0, nie wiem czy mogę go zmienić na Androida, czy cokolwiek innego. Poza tym, telefon nie czyta plików PLA - skopiowałem moje playlisty zanim zresetowałem ustawienia, z nadzieją że nie będę musiał ich od nowa układać, ale bez skutku... Może i tutaj coś poradzicie? Bardzo proszę o pomoc.