DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #753806  autor: Jebatar2
 04 paź 2014, 20:54
Witam, jako iż jest to mój pierwszy temat proszę o wyrozumiałość :). A więc tak przechodząc do rzeczy mam od roku Samsung Galaxy S4 w sieci T-Mobile. Telefon od początku użytkowania jest chroniony w E-Tui. Jakoś około miesiąc temu spadł mi on i wtedy zaczęło się to. Nie spadł on z jakiejś dużej wysokości wręcz coś koło metra wysokości. I teraz sedno problemu, patrzałem fora, internet nawet wujek Google nie pomógł, telefon ma coś w stylu nie rozlanego ekranu ani pękniętego. Gołym okiem nie wygląda to ani na rysę ani na nic po prostu coś dziwnego na ekranie. Z początku myślałem że to rysa no ale przejeżdżając palcem po ekranie nic nie poczułem coś jakby w środku telefonu mi się stało lecz nie wiem co. Jak mówiłem wpisywałem różne hasła w Google i nic nie pasowało. Potem tak jakoś przycisnąłem ekran palcem (mocno) i jakby to coś się rozdzieliło i znowu połączyło, możliwe iż to woda? Ale od razu zwątpiłem bo ani raz telefon nie dotykał wody jedynie jak ścierką przejeżdżałem po ekranie leciutko nawilżoną ale na 99% to nie od tego ponieważ ani kropla z tego nie uszła. Proszę o pomoc! Z góry dziękuję dołączam zdjęcie robione starym telefonem LG L3 więc jakość nie będzie powalająca.
Zdjęcie: http://i.imgur.com/TFGJmJE.jpg

Pozdrawiam :)