DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #422274  autor: marian243
 11 sie 2010, 09:22
Witam.
Mam ostatnio problem z połączeniami. Ile razy próbuje do kogoś zadzwonić, to podczas rozmowy praktycznie nie słyszę osoby, z którą rozmawiam. Myślałem, że jest to wina telefonu ale po przełożeniu kraty na inny aparat efekt jest ten sam. Oczywiście głośność jest na full ustawiona. Czy jest to wina sieci czy może karty sim?? Nie mam pojęcia o co chodzi.

 #422792  autor: tesla
 13 sie 2010, 21:20
Za mało danych, czy masz tak z jedną konkretną osoba? czy zawsze dzwonisz z tej samej lokalizacji (adres miejscowość). Karta SIM nie ma nic wspólnego z jakością połączenia. Określa ono wyłącznie dane autentykacyjne klienta.

Jeżeli sytuacja ma miejsce w obrębie jednej celi BTSa na dwóch różnych aparatach, to winna jest sieć. Możesz spróbować w tym samym miejscu z inną kartą SIM Ery.

Na końcu zdania dajemy kropkę, potem spację i zaczynamy z dużej litery. Proste?

 #422795  autor: mariusz9a
 13 sie 2010, 22:20
tesla pisze:Karta SIM nie ma nic wspólnego z jakością połączenia. Określa ono wyłącznie dane autentykacyjne klienta.
tesla pisze:Możesz spróbować w tym samym miejscu z inną kartą SIM Ery.
Czy czasami nie zaprzeczasz sam sobie? :-D