DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #417208  autor: gollman
 15 lip 2010, 19:48
Witam,

Mam problem :? chce wysyłać sms-y na numery specjalne, ale sieć odrzuca wyslanie ( nowa karta ) doładowałem ją kwotą 5zł bo myślałem, że może tu tkwi przyczyna, ale nie. Numer które posiadam od jakiegoś czasu nie posiadają tego problemu, normalnie mogę wysyłać, karta którą aktywowałem z tydzień temu juz ma ten problem.

Co możecie na to poradzić, gdzie tkwi problem? na infolinii mi nie pomogą bo nie mam zarejestrowanego tego numer ehh :smt011

 #417266  autor: osachorzow
 15 lip 2010, 23:01
gollman, od jakiegoś czasu jest blokada numerów premium zanim nie nastąpi pierwsze doładowanie więc już powinieneś móc wysyłać... ale to Play i widocznie coś im znów nie wyszło...

 #417284  autor: muchakk
 16 lip 2010, 01:15
Prawdopodobnie po godzinie 1 kolejnego dnia zostanie CI odblokowana możliwość wysyłania smsów premium.

 #417305  autor: mikado15
 16 lip 2010, 10:26
Ja z własnego doświadczenia wiem, ze nie na wszystkie numery premium da się wysłać sms'a. PF mam już koło pół roku i to na pewno nie kwestia blokady czasowej.

 #417308  autor: ciuchcia
 16 lip 2010, 10:32
mikado15 pisze:Ja z własnego doświadczenia wiem, ze nie na wszystkie numery premium da się wysłać sms'a. PF mam już koło pół roku i to na pewno nie kwestia blokady czasowej.
CENNIK OFERTY PLAY FRESH 5f pisze: Istnieje możliwość wysyłania wiadomości SMS i MMS tylko na numery specjalne udostępnione w Sieci Telekomunikacyjnej P4. Udostępnianie poszczególnych numerów specjalnych będzie ogłaszane w materiałach informacyjnych P4 lub na stronie internetowej www.playmobile.pl lub w materiałach informacyjnych publikowanych przez dostawców serwisów.
Ale generalnie w cenniku sa uwzglednione chyba wszystkie (ewentualnie wiekszosc) numerow, wiec nie powinno byc takich problemow.

 #417465  autor: Szymon9904
 16 lip 2010, 22:09
Witam. Ja mogę powiedzieć, że u mnie jest w porządku. Kartę niezarestrowaną Playa Fresha kupiłem w styczniu i od samego początku mogłem (i mogę) wysyłać SMS-y Premium.

 #417514  autor: gollman
 17 lip 2010, 10:20
A jednak po doładowaniu nowego startera i odczekaniu około 24 godzin wszystko zaczęło normalnie działać